2726
منم همه نوع چله ای گرفتم هنوزم میگیرم یه گروه چله دارم اونجا هم همکاری می کنم ولی زهی خیال باطل واق ...

ادم مى مونه

بعضيا با كوجكترين چله اى كه برميدارن حاجت روا ميشن

اخه خدا چرا به ما هم حاجت نميده😔😔

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم والا اخه من خودم  بارها بهشون متوسل شدم خیلی سریع حاجتمو گرفتم  دیدم که نوشتی ن ...

اخه هزار بار التماس كردم اگه به صلاح نيست حتى يه نشونه ببينم كه بفهمم

ولى حتى اونم نميبينم

خيلى عجيب شده برام...😭

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️
2728
چجوریه؟

از روز اولین روز صدتا بسم الله الرحمن رحیم بگو و روزی صد تا بیشتر کن مثلا فرداش ۲۰۰ تا باز پس فرداش ۳۰۰ تا همینطوری تا چهل روز ۱۰۰ تا اضافه کن روز ۴۰ میشه ۴۰۰۰ تا خیلی حاجت میده قربون خدای مهربون برم😍

🕋
حتى به مدت بينهايت به خودم سخت گرفتم كه هييييچ گناهى نكنم عكسامو از همه جا پاك كردم همه برنامه هام ...

عزیزم کی گفته حاجت نگرفتی؟

ایت الله فاطمی نیا و منابع روایی میگویند که دعا به صورتهای مختلف براورده میشه:

-عین خواسته برآورده میشه

-عین خواسته با تاخیر برآورده میشه

-خدا حاجت دیگری را برایتان براورده میکند

- بلاهای مختلف به واسطه‌ی اون دعاها از خودت و خانواده‌ات برداشته میشه. معصوم میفرمایند که چه بسیار تیرهای بلا که از کنار شما رد میشود و به شما اصابت نمیکنند و شما متوجه نمیشوید!

- اون دعاها براتون ذخیره میشه و در قبر و  برزخ و قیامت خداوند به شما عنایت میفرماید...

ایمه و خداوند کریم‌تر از اون هستند که ازشون چیزی بخواهی و ندهند!

منتها همه چیز ظاهر و بارز نیست.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
اخه هزار بار التماس كردم اگه به صلاح نيست حتى يه نشونه ببينم كه بفهمم ولى حتى اونم نميبينم خيلى عج ...

من خودم تک فرزندم

مامانم بارها به خیلی شهدا متوسل شد.کلی دعا و اینا چندین سال

ولی هیچی که هیچی

بعد چن سال میگه خواب دیدم یه بچه دارم رو ویلچره هی کنارش گریه میکنم

منم فهمیدم این یه نشونس که بچه به صلاحم نیست و دیگه بی خیالش شد

‌‌
از روز اولین روز صدتا بسم الله الرحمن رحیم بگو و روزی صد تا بیشتر کن مثلا فرداش ۲۰۰ تا باز پس فرداش ...

انشالله من نی نی میخوام😢

خدایا شکرت میدونم منو ب همه آرزوهام میرسونی🤩😘
از روز اولین روز صدتا بسم الله الرحمن رحیم بگو و روزی صد تا بیشتر کن مثلا فرداش ۲۰۰ تا باز پس فرداش ...

پس اون يكى كه ميگن بسم الله الرحمن الرحيم بحق بسم الله الرحمن الرحيم چيه؟

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️
عزیزم کی گفته حاجت نگرفتی؟ ایت الله فاطمی نیا و منابع روایی میگویند که دعا به صورتهای مختلف براورده ...

ميدونم عزيزم اينا رو

ولى ادم بعضى وقتا تو زندگى به نقطه اى ميرسه كه اگه نتونه ازش عبور كنه زندگى براش بى ارزش ميشع...

از لحاظ روحى خيلى بهم ريخته شدم

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️
2706