2737
2734
عنوان

نمی‌دونم چرا انقدر تنهام

104 بازدید | 11 پست

هیشکیو ندارم 

تک فرزند 

یه مامان بابا ک ۴۰ سال از من بزرگترن 

درکی ازم ندارن 

حتی یه دوست هم ندارم ک باهاش برم بگردم 

دلم یه اکیپ باحال میخاد ک همیشه باهم باشیم با معرفت باشند ولی هیشکی دورم نی شاید باورتون نشه ولی داشتم گریه میکردم چن دقیقه پیش خیلیه ک آدم تو شهر خودش تو کشور خودش تو غربت باشه خیلی سخته نمی‌دونم واقعا چیکار کنم 😭💔

منم😭

فمنیست و حامی حقوق حیوانات🙆‍♀️♂️=♀️ملتفتی😎✌هیچکس:شیطونه میگه بزن،بکش،بسوزه تر و خشک،عریض و درشت،له کنی همه رو فقط بکنی تو رشد،گنده شی بگیری دنیا رو تومشت فدایی:ما از کانون سرخ تربیت اصلاح شده با تیغ تبعیض،میگن بهترین دوست ادماست کتاب ولی فارس باشی سانسوره قصه ها..قاف:زندگی زنده رو زنده کشت..یه خدایی هست اون بالا که کمک حال ما بوده تو همه این سالا،درسته بعضی وقتا خیلی سرد میشم ولی خداروشکر یه امیدی هست پیشم 🧡🖇🌾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم مثل توام . تک فرزند نیستم ولی ارزو میکردم کاش بودم سخته کسی باشه ولی در عین حال انگار ک نیست پدر مادرمم همیشه طوری بودن ک انگار من تو زندگیشون حتی وجودم ندارم

2738
منم مثل توام . تک فرزند نیستم ولی ارزو میکردم کاش بودم سخته کسی باشه ولی در عین حال انگار ک نیست پدر ...

هعی میفهمم چی میگی نمی‌دونم با این حجم از حال بد چیکا کنم

منم مثل توام . تک فرزند نیستم ولی ارزو میکردم کاش بودم سخته کسی باشه ولی در عین حال انگار ک نیست پدر ...

خیلی از پدر و مادرا اینجوری هستن البته انتظاری هم ازشون نیست

ما هم هیچ وقت سرپرست نداشتیم

خیلی از پدر و مادرا اینجوری هستن البته انتظاری هم ازشون نیست ما هم هیچ وقت سرپرست نداشتیم

نمیدونم چرا اینطوریه. فک نمیکنم هیچ وقت میتونستم بچه ای رو بیارم و بعد فکر کنم وجود نداره