2737
2734
عنوان

بچم نزدیک ۱۰ماهشه عشق گوشیه😓

113 بازدید | 23 پست

هرکی دسش گوشی میگیره بدومیره بگیره ازش یا ک واسش فیلم بزارن ببینه گریهههه اصلادلم نمیخواست بچم این رفتاروداشته باشه اصلاهرچی ک نمیخواستم شدک شد😔

بچهاشماهم اینجورن؟

وقتی اسمارتیز میخوری....منم یاد کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از الان اصلا خوب نیست یه مدت بهش گوشی ندید تا عادتش ترک بشه اگر از الان هرچی میخواد با گریه و لجبازی به دست بیاره وقتی بزرگتر بشه کنترلش خیلی سخته 

ما را به سخت‌جانی خود این گمان نبود... 
2738
پسر یکسالم نه ولی دخترم دوسال هفت هشت ماهشه گاها ده دقیقه یه ربع گوشیمو میدم آهنگ مورد علاقشو گوش بد ...

بچم اخه ب صوتی قانع نیست بایدحتماتصویری باشه زل میزنه ب تصویر بعدک خستشم بشه پرتش میکنه

وقتی اسمارتیز میخوری....منم یاد کن 

الان خیلیی زوده که به گوشی عادت کرده

دختر منم همسن بچه ی شماس گوشی دوست داره مثلا میبینه دستمه از دستم میگره منم سریع خاموش میکنم یکم بازی میکنه با قابش ول میکنه میره

مادر بودن، زیباترین شادی دنیاست  و نمیدانی من بـه خاطر توچقدر بـه اشک‌هایم لبخند زده‌ام !

طبیعیه.من سر همین قضیه گوشیمو فروختم گوشی ساده دستم گرفتم تا ۶ماه.عادتشو کاملا ترک کرد منم گوشی جدید خریدم اصلا سمتش نمیومد.بعد گوشی پدرشوهر بازی داشت از لج پسرعمش میگرفت.کم کم دوباره افتاد توخط.منم بخاطر اینکه کسیو اذیت نکنه  ریختم براش بازی.الان دوسه روزه گوشی سادمو دراوردم گوشی لمسیمو قایمکی استفاده میکنم.۳سالونیشه .دوباره تو ترکه.تی ویمونم سوخته چند روزه دیگه خودشو کور کرده بود.منم این کارو کردم الان دیگه تو ترکه

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2706