2733
2739
عنوان

دوباره کرونا🤕

73 بازدید | 9 پست

بچه ها من دوباره کرونا گرفتم یعنی؟ مرداد گرفتم سه هفته پیش خوب شدم باز علایم برگشته مث درد قفسه سینه تعریق کمی هم سرفه گلودرد پساکوویده یا کرونا؟😥

قبلی پاک شد

شاید علائم همون ادامه داره هنو

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خوب میشم؟ شنیدم تا سه ماه علایم هست ولی والا دیگه چشمم ترسیده فقط پنج دوز رمدسیور زدم همش بیمارست ...

انشالله که خوب میشی گلم رعایت کن باز

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
2731
مام گرفتیم شوهرم رفت دکتر یکی گفت 40 درصد یکی گفت 10 درصد الان موندیم چه کنیم 

ده درصد طوری نیست هر چند من دیدم اومدن زدن ولی ۴۰ درصد حتما تحت نظر پزشک باید باشه

ابدا سمت مواد شوینده و غذای سرخکرده هم نرید

2738