2726

من اعتیاد داشتم به خوردن تنقلات مثل چیپس و پفک و شکلات اینا و حالا با معده م به مشکل خوردم و همش برام ممنوع شده 

حالا نمیدونم گرسنه میشم چی بخورم اهل خرما و عسل و این چیزا هم نیستم اصلا عین بچه هام 😕😕😑😑 

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میوه بخور 

یا میوه خشک

آجیل و مغز

انجیرخشک شده با مغز گردو

یاخودت کیک درست کن بعدازظهرا یه تکه بخور

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگم میدونم به زودی میای و بعد ١٢ سال منو بابا رو خوشحال میکنی😍👸👼  اگه امکانش هست برام دعاکنین😘            خدایا خودت هوامو داشته باش ؛من اونقدرام قوی نیستم،همش وانموده ... خدایا شکرت♡باورم نمیشه بعد ١٢ سال امروز ٣١ تیر١۴٠٢ بی بی چکم مثبت شد😍 انشالله که آزمایشمم مثبت شه شکرت خدای مهربونم ١ مرداد١۴٠٢ 😍 ایمان دارم که خودت هوامونوداری💚 بچه ها هرکی امضامو خوند بهم بگه برای خواسته دلش نادعلی بخونم و شماهم برای سلامتی نی نیم دعا کنین😘 بچه ها هرکی ازاستان کرمان یااطراف هست و مشکل ناباروری داره بهم بگه ادرس دکترم بهش بدم دکترطب سنتیه کارش عالیه
نه واقعی که نه😂ولی عصابم از دست معدم خرابه

ای بابا نگران شدم دور از جونت عزیزم 😂😂😂😂 اره منم بخدا اصلا از زندگی انداخته منو 😕😕 

میوه بخور  یا میوه خشک آجیل و مغز انجیرخشک شده با مغز گردو یاخودت کیک درست کن بعدازظهرا یه ...

ممنونم عزیزم ❤❤😘