2703
2553

خودمان که دست دادیم🤝 آشنا هستیم ؛بعد نوبت میرسید به معرفی بقیه، اگر خانم هستید نوبت میرسد به شوهر و بچه‌ها ،مثلا میگویید همسرم  علی جان ،این در ذهن نقش میبندد و نگاه میکنند به علی جان؛ که چه نازنین است و ما هم به علی جانی ایشون ،علی جان را دوست داریم 🌱

🌻اگر آقا هستید، میگویید خانم هستند با احترامات کامل(من لحن استاد رو نمیتونستم بنویسم😅لحن صحبت خیلی مهمه)،خانم رو طوری معرفی کنید که نماینده خداوند بر کره زمین هستند،یعنی بسیار خانم برای ما ارزش دارند 👸و باعث افتخار هستند (نه اینکه با لحن بد بگویید خانم و.... هستند و سریع بگذرید)💞💞

👨‍👩‍👧‍👦بعد معرفی بچه‌ها دونه دونه با احترامات کامل،اول دختر ها بعد پسر ها ،موقع معارفه دست رو شونه‌‌‌شون میگذارید یا دست روی سرشون،که دیگران ببینند که شما چقدر فاطمه را دوست دارید و این دوستی را یاد بگیرند و او را دوست داشته باشند(احترامی که به بچه مون قائل میشیم ،باعث میشه دیگران هم همون مقدار ارزش و احترام برای بچمون قائل بشن)  بعد افراد دیگر ،مثلا بگید آقای علیزاده پسر خاله هستن

# دکترمجد

راستش هیچ ایده‌ای راجع به ادامه دادن یک سبک تاپیک ها ندارم ،ولی برای خودم همیشه ریزترین رفتارهامم مهم بوده ،و سعی کردم اصول رعایت کنم و از این کار لذت میبرم

شما چطور دوست دارید؟عین من فکر میکنید این ‌کارها باعث میشه باوقارتر و اصیل تر بنظر برسیم؟آداب معاشرت هنر است؟😅😁

راستی اونایی که داخل پرانتز برای توضیح بیشتر چون لحن کلام استاد خیلی چیز ها رو بیان کردن که نمیشد نوشت ،من سعی کردم کوتاه توضیح بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه تنها برام جذاب بود اگه اجازه بدید انتشار بدم

من خودم دوست دارم اینا رو یاد بگیرم حتی فقط یک دهم تغییر خوب داشته باشم برام ارزشمنده

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2456

خیلی ممنون

اگر این تاپیکا رو ادامه دادید، من رو هم تگ کنید 🌸

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2714

ممنون عزیزم

میشه دفعه بعد منم تگ کنی؟

خیلی مفید بود

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
 خیلی خوشحالم که دوست داشتین 😍🌻

بی زحمت اگه میشه منم تو تاپیکاتون تگ کنین🌸🌹

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
بی زحمت اگه میشه منم تو تاپیکاتون تگ کنین🌸🌹

عزیزم من سعی کردم تاپیک بعدی تگ کنم ولی نشد متاسفانه ،من ریزه کاری بعدی که راجع به معاشرت با کودکان هست رو قرار دادم🌻❤

2706