2703
2553
عنوان

نمازِ شب و همسر ایده آل برای کسانیکه دنبال ختم هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 19688 بازدید | 98 پست
نماز شب بخون حتما   اگر برات سخته فقط نیت کن مثلا ۱۴ شب فقط یک رکعت وتر بخونی .اگر ساعتش برات ...

چشم دورت بگردم ممنونم ازت🥺❤😍

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من دو تا خواهر می شناسم که هیچ وقت نماز شبشون ترک نمیشه بسیار هم آدم های معتقدی هستند و سید و زیبا  ، یکی ۴۵ ساله و یکی ۴۰ ساله  اما هردو مجرد هستند از کار خدا در عجبم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ینی من اگ شوهر بخوام باید انقدر التماس کنم ب درگاه خدا؟ عجب

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

خودم تا ۲۷ سالگی دوست نداشتم ازدواج کنم بعد خواستگار خوب نداشتم و خیلی کم بود بعد اون آمادگی ازدواج داشتم ۶ ساله هرچی چله و نماز و نذر و زیارت و ....... انجام دادم تا ازدواج خوب قسمتم بشه ، خیلی خواستگار خوب دارم خودم و خانواده ام خوب هستیم و از فامیل و خانواده خداروشکر مشکلی نداریم محل زندگی هم خوب اما متاسفانه خواستگار خوب زیاد میاد اما میرن پشت سرشان نگاه نمیکنن واقعا دیگه نمیدونم چکار باید بکنم  

تو قنوت نمازتان برای منم دعا کنید

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

واقعا یعنی هرکی ازدواج کرده انقدر التماس خدا کرده؟ 

2714
من دو تا خواهر می شناسم که هیچ وقت نماز شبشون ترک نمیشه بسیار هم آدم های معتقدی هستند و سید و زیبا&n ...

شاید خودشون خواستن مجرد باشن چون خواهر منم ۳۷ سالشه علاقه ای به ازدواج نداره. اتفاقا خیلی هم ذکر میگه

برای هر چیزی آدم باید به خدا التماس کنه خصوصا نزدیکی به خودش.

عجبتونو متوجه نشدم

بعد اینکه بنده یادم نمیاد گفتع باشم التماس کنید

از کجای صحبتا همچین چیزی رو برداشت کردین؟

یکی ممکنه هرگز نماز شب نخونه اما همسر ایده آلی گیرش بیاد . 

بستگی داره هرکی خدا رو چجوری از اعماق قلبش صدا زده.

منتها چون پاداش نماز شب خیلی بالاست  قطعا وقتی تو نماز شب یچیزی از خدا بخواین خاصه 

حالا میخواد همسر باشه.بچه باشه.شغل. تحصیل. شفای بیماری

شاید خودشون خواستن مجرد باشن چون خواهر منم ۳۷ سالشه علاقه ای به ازدواج نداره. اتفاقا خیلی هم ذکر میگ ...

یکیشون دوست نداره ازدواج کنه به خاطر نگهداری از مادرشون ، اما کوچکتر خیلی دوست داره کلی هم خواستگار داره اما میاین پشت سرشون نگاه نمیکنن بسیار هم زیبا و خوش برخورد هستند هردو شاغل هم هستند ، جالبتر اینکه محل دفن پدرشان تو شهر قم هست و میگفتن خیلی ها میان مزار پدرشان دعا میکنند و حاجت میگیرند اما اینا موندن

واقعا یعنی هرکی ازدواج کرده انقدر التماس خدا کرده؟ 

نه دوستِ خوبم . هر کسی تو زندگیش یه مسئله ای براش مهم بوده.

یسریا اعتقاد به خیلی چیزا ندارن و ازدواج کردن.

اما برای یک ازدواجِ فوق العاده آدم باید قبلش رابطه ی فوق العاده ای با خدا داشته باشه حالا میخواد نماز شب باشه میخواد با زبان فارسی تو دل شب بهش گفتع باشع.

اما اینو بدون تو قرآن از نماز شب بعنوان یک مقام بزرگ یاد شده

کلا باعث میشه زندگیت بیفته رو دورِ آرامش 

میبینی مشکلات هست اما خودت آرومی آرومِ آروم .و بعد از مدتی مشکلات کم کم حل میشن راه حل پیدا میکنی عجیبه کلا. 

برای هر چیزی آدم باید به خدا التماس کنه خصوصا نزدیکی به خودش. عجبتونو متوجه نشدم بعد اینکه بنده یا ...

من تاحالا هرچی از صمیم قلب خواستم خدا بهم داده شکرش

اینک ۴۰شب نمازو ایه و قرانو بخونم ک یچی بهم بده رو قبول ندارم  و التماس برداشت کردم 

وقتی خدا قادره هرناممکنی و ممکن کنه و همیشه صلاح گارو میخواد براچی باید بگردم دنباال سوره و نماز و چله 

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
خودم تا ۲۷ سالگی دوست نداشتم ازدواج کنم بعد خواستگار خوب نداشتم و خیلی کم بود بعد اون آمادگی ازدواج ...

حتما دعا میکنم.

ببینید هدف دعاها اینه که شما قدرتمند بشید و به خدا نزدیک بشید 

این هدف اصلی تمام دعاهاست 

شاید خدا میخواد به آرامشِ حقیقی برسید 

یکیشون دوست نداره ازدواج کنه به خاطر نگهداری از مادرشون ، اما کوچکتر خیلی دوست داره کلی هم خواستگار ...

نمیدونم والا شاید خدا میخواد به آرامش حقیقی برسن ما از درونِ افراد خبر نداریم. من همیشه برای یکی از نزدیکانم ناراحت بودم و میگفتم انسان فوق العاده ای هست چرا اینقد مشکل داره تااینکه یکبار خیلی ناراحت شدم اما بعد از مدتی یچیزایی از اون شخص فهمیدم که دیگه تا عمر دارم بابت کسی به خدا نمیگم چرا؟

برا این دو خواهر هم میگم بچه ها تو نماز شبشون دعا کنن حتما . 

2706