2703
2553
عنوان

کنکور

94 بازدید | 15 پست

کسی که تو دبیرستان فنی حسابداری خونده و تو کنکور فنی قبول شده فقط میتونه حسابداری بخونه تو دانشکاه؟

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چی قبول شد؟

تو دبیرستان حسابداری خونده بود تو کنکور هم روزانه حسابداری قبول شده.

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...
2714
مبارکه. کجا قبول شده؟ 

ممنون زنجان ولی رتبه ۱۸۰شریعتی رو هم آورده من از این زیاد سر در نمیارم الان میتونه زنجان نره بره دانشکاه شریعتی چون تو زنجان هستیم تو زنجان با سهمیه ۱۷ شده

ممنون زنجان ولی رتبه ۱۸۰شریعتی رو هم آورده من از این زیاد سر در نمیارم الان میتونه زنجان نره بره دان ...

اگه رتبه ی خودش از اخرین رتبه قبولی بالاتر باشه میتونه با دانشگاه مقصد و مبدا صحبت کنه رضایت بگیره که انتقالی بدن بهش 

اگه رتبه ی خودش از اخرین رتبه قبولی بالاتر باشه میتونه با دانشگاه مقصد و مبدا صحبت کنه رضایت بگیره ک ...

اونایی که کنکور فنی دادن میتون برن دانشگاه فرهنگیان یا نه؟

نمیدونم اینو اتفاقا من خودمم میخواستم برم بپرسم یه سر بره اموزش و پرورش اطلاعات دقیق میده بهش

ممنون شما هم فنی میخونید من رشته ام تجربی بود ولی تو دانشگاه حسابداری خوندم از فنی سر در نمیارم.

ممنون شما هم فنی میخونید من رشته ام تجربی بود ولی تو دانشگاه حسابداری خوندم از فنی سر در نمیارم.

منم الان جواب اومد همدان قبول شدم ‌. اگه پیوسته قبول شده که ۴ سال کارشناسی رو باهم میخونه تو همون دانشگاه ولی اگه ناپیوسته قبول شده ۲ سال تو اون دانشگاه میخونه باز یه ازمون دیگه میده برای دوسال بعد اون موقع بازم یه دانشگاه و شهر دیگه قبول میشه

منم الان جواب اومد همدان قبول شدم ‌. اگه پیوسته قبول شده که ۴ سال کارشناسی رو باهم میخونه تو همون دا ...

مبارکه انشاالله موفق باشید شما چه رشته ای قبول شدین؟

2706