2737
2739

من بطور ارثی هروقت میخوام تپل بشم اول از ناحیه ران و باس تپلی میشم.

الان باردارم و اول ۶ هفتگی هستم.

احساس میکنم رون و باسنم تپلتر شده.

البته این یکم ماه کلا خوراکم بیشتر شده و تپلتر شدم.

کیا اینجوری بودن مثل من تو هفته های اول.

جنسیت بچتون چی بودا؟

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
من دقیقامثل شماتوهفته 6 هستم شوهرم میگه رون پاهات چاق ترشده 

آره منم همینطورم.

شما پیگیر نشدی ببینی این علائم بیشتر جنسیت چی هست؟

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم همیشه از پا چاق میشم ولی توی بارداری نه از شکم چاق میشم فقط. البته اون اخراش صورتمم تپل شد اوندف ...

جنسیت نی نی تون چیه؟

2738
اولی پسر بود دومی رو هنوز نمیدونم

یعنی شما سر اولی رون و باسنتون تپلتر شد؟

من دخمل میخوام

نمیدونم من طبق تجربه خودم گفتم ولی هیچی جای سونو وعلم پزشکی ونمیگیره

اینکه آره.

شما ویار و حالت تهوع و اینا هم داری؟

من هنوز هیچی.

فقط سینه هام درد میکنه.

اینکه آره. شما ویار و حالت تهوع و اینا هم داری؟ من هنوز هیچی. فقط سینه هام درد میکنه.

اره من حالت تهوع وسرگیجه خفیف دارم سینه هامم دردمیکنه ولی هنوز جوری نیستم که کلاازشیرینی یامثلاشوری بدم بیادهمه چی میخورم ولی یه وقتایی اشتهاندارم اصلا

2706