2737
2734

سلام مادرای عزیز . خواهشا اگه تجربه ای درمورد دیر صحبت کردن بچه ها دارید بگید. بچه خواهرم کلمات رو به زور ادا میکنه و چنتا جمله بیشتر نمیتونه بگه.  اونم مثلا فعلو اول میگه یا بهم ریخته صحبت میکنه. ولی از نظر رفتاری و... سالمه .کسی چنین تجربه ای داشته؟ خواهشا راهنمایی کنید. من تازه عضو شدم فقط به این خاطر که این سوالو بپرسم.

و هرکه بر خدا توکل کند همانا او برایش کافیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مهد کودک رفته که مجبور بشه با سایرین ارتباط بگیره و نیازهاشو بگه؟

وقتی همیشه مادر پیشش هست ترجمه میکنه در نتیجه راه نمیفته.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

عزیزم ببریدش گفتار درمانی زیاد تو جمع باشه حرف بزنه بشنوه یاد میگیره

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738

زیاد باهاش حرف بزنین، دورش شلوغ باشه به خصوص همسالان خودش، کتاب خوندن به خصوص بدین خودش از رو عکس ها تعریف کنه ماجرا رو، و مراجعه به گفتار درمانی

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

بایدزیادباهاش حرف بزنین وبره خونه ی دیگران خونه هم روشن باشه اینکاربچه روباهوش میکنه 

نوه ی ابجیمم هنو۴سالش نشده ولی توتکلم کنده بهش میگم بیارش خونه ی مابچه تغییرمیکنه 

تازه ماخودمون رفته بودیم چندتاکلمه روگفت بهترادامیکنه

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری

گفتار درمان گاهی میارن خونه .ولی به خاطر کرونا ترس دارن که مرتب ببرن گفتار درمانی . ولی خیلی تاثیری نداشته من وقتی میبینم واسه صحبت کردن عذاب میکشه جیگرم واسش کباب میشه

بایدزیادباهاش حرف بزنین وبره خونه ی دیگران خونه هم روشن باشه اینکاربچه روباهوش میکنه  نوه ی اب ...

متاسفانه به خاطر شرایط کرونا رفت و امد ندارن. از ما هم دورن .کارشون هم هر دو با همسرشون توی بیمارستانه همین باعث میشه کمتر ارتباط داشته باشن. یه دلیلش مطمینم همینه که از اجتماع خصوصا جمع هم سن و سالای خودش دوره. ما هم بیشتر با ویدیو کال میبینمشون و ارتباط میگیریم.

شیوا خانم تقریبا چهار سالشه متولد زمستان96. خدا رو شکر که بچتون خوب شد . هم خوشحال شدم هم امیدوار

اگه میخوای درخواست دوستی بهت بدم شمارمو بذارم که داخل واتساپ  راهنمایی کنم،چه تمرین هایی انجام بدین.

متاسفانه به خاطر شرایط کرونا رفت و امد ندارن. از ما هم دورن .کارشون هم هر دو با همسرشون توی بیمارستا ...

بچه طفلی دقیقن زمانیکه نیازبه رفت وامدداره این شرایط پیش اومدحتی پارکم نمیتونه ببرتش

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2706