2726
عنوان

لباس برای بچه نداشتم...

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 36 پست
من هر سفر خارجي ميرفتم كلي براي بچه اينده ام خريد ميكردم دخترم از همشون استفاده كرد به لطف خدا

واقعاااااا وای چقد خوبببببببببب 

من پسر دوس دارم 

اگ پسردنه بخرم دختر بشه چی یا اصلا نیارم بچه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینطورم ولی واقعا بعضی وقتا یه چیزایی میبینم خیلی خیلی خوشم میاد

🥺اوخی

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
من این کار رو کردم هیچ کدوم به دردم نخورد سایزش به بچه من نمی‌خورد اصلا، چند تاش هم که جنسیتش نمی‌خو ...

مگه ممکنه سایزش نخوره خب وقت خودش ک سایزشه استفاده کن

2728
واقعاااااا وای چقد خوبببببببببب  من پسر دوس دارم  اگ پسردنه بخرم دختر بشه چی یا اصلا نیا ...

نميدونم

من يه جوري ميخريدم كه هم به دختر بخوره هم به پسر

لباس هم كمتر ميخريدم

بيشتر وسايل و كفش خريدم

نميدونم من يه جوري ميخريدم كه هم به دختر بخوره هم به پسر لباس هم كمتر ميخريدم بيشتر وسايل و كفش خ ...

شکر خدا استفاده کردین و بادار شدین اگ بخرم من و باردار نشم چی یا جنسیت اونی ک میحوام نشه چی شمام ب اینا فک‌کردین قبلش؟

نمیدونم میگن کار درستی نیست یا شاید اصلا بچه دار نشدی 

نه بخر من میگفتم بخریم شوهرم قبول نمیکرد بعدا خودش پی برد چه اشتباهی کرده بیشتر دکوراسیون اسپرت بخر چون سال ب سال خیلی گرون میشه 

طلام بخر مثلا وان یکاد یا چشم زخم اینا

......

به منم میگفتن

من چون دختر میخواستم کلی چیزای دخترونه میخریدم میگفتن نخر خوب نیست

ولی من میخریدم

الانم دخترم بغلمه 😂😂

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
مگه ممکنه سایزش نخوره خب وقت خودش ک سایزشه استفاده کن

بله، مثلا یه سارافون لی بود، برای یه بچه قد بلند لاغر طراحی شده بود، بچه من تپلی بود، وقتی دخترم کوچک تر بود اگر میپوشوندم تا روی مچ پا میومد (تو اون سن بچه 4 دست و پا میره نمیشه بلند بپوشه) وقتی قدش اندازه شد دیگه تو تن نمی رفت

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
نمیدونم میگن کار درستی نیست یا شاید اصلا بچه دار نشدی  

من نمیدونم 

دوست من برای بچه  خودش و من قبل از یچه دار شدنمون خرید  وقتی باردار شدیم جفتمون بچه هامون سقط شدن و حدود سه ساله بچه دار نمیشیم... من ک سقط مکرر شدم اونم سر سقط قبلی یه لوله اش بسته است... هنوز بچه شون نشده 

2706