2137
2106
عنوان

برای تولد همکار آقا چه کادویی پیشنهاد میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 44 پست
تبریک کافیه  حالا اگه بقیه خانوما هم قرار یه هدیه ببرن شما کتاب ببر یا اگه براتون مقدوره جعبه ...

بله هرکس گفت به میل خودش یک چیزی میاره منم نمیخوام دست خالی برم 

اینکه میگم آقا همه فکر میکنن طرف متاهل واسه همین به چشم بد میبینن😄

خدایا شادی و سلامتی را از ما نگیر، ثروت را ما تلاش میکنیم و تو یاری😉

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
اگر هم گرفتی اصلا وسیله شخصی نگیر بنظرم اصلا وجهه خوبی نداره یه وسیله کاری  سر رسید رو میزی ی ...

ممنون عزیزم

من توی این موارد خنگم 😄

چقد میخوای هزینه کنی 

یکو میشـ ـناسم ب جایی رسیده ک دیگه حوصـ ـله هیچکسو نداره، دیگه جواب زنگایی ک ب گوشـ ـیش میزننو نمیده، حوصلـ ـه حرف زدن با کسیو نداره، دیگه ۱دیقیه از وقتشو واسه ثابت کردن خوب بـ ـودنش هدر نمیده، دیگه واسش مهم نیـ ـست پشت سرش چی مـ ـیگن. دیگه با خودش ، موزیک و هدفـ ـنش ، تنهایی ، زندگی مزخرفو تکراریش حال میکنه... " اون شخص متاسفانه خیلی وقته منم "...!
بله هرکس گفت به میل خودش یک چیزی میاره منم نمیخوام دست خالی برم  اینکه میگم آقا همه فکر میکنن ...

متاهل یا مجرد چه فرقی داره. میخوای کادوی تولد بدی دیگه

عطر یا کراوات خیلی بنظرم خوبه😻

هر جور دلم بخواد زندگی میکنم.اهمیت نمیدم دیگران چی میگ😌🐴
خب چه کاریه هرکس کادو بیاره، پول جمع کنن یکی یه چیزی بخره از طرف همه، ست ورزشیی چیزی تکی کادو خریدن ...

این ایده منم بود ولی هیچی نگفتم چون پس فردا خوب بشه میگن خودمون کردیم بد بشه میگن تقصیر فلانی 

کلا گذاشتم یکی دیگه حرف بزنه

2050
بله هرکس گفت به میل خودش یک چیزی میاره منم نمیخوام دست خالی برم  اینکه میگم آقا همه فکر میکنن ...

فرقی نمیکنه همکار آقا مجرد باشه یا متاهل. کادو گرفتن واسه اش از طرف همکارخانم صحیح نیست

اخه ن اینکه اینجا مرسوم نیس برای اقای غریبه هدیه ببریم برا همین اینارو میگیم😀🙈🙈

2087

بستگی به فضای کارتون داره

اگر بچه‌های دفتر با هم صمیمی هستن و عرف اینه که تولد هم‌دیگه رو جشن می‌گیرن، واقعا صحیح نیست شما چیزی نخرید

برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم.        پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.
این دیگه چه سمی بود مد شد اینقد بدم میاد شوهرم روز تولدش با کلی کادو میاد خونه 😒 آخه یکی دوتا نه صد ...

یعنی بد براش کادو بگیرم؟ 

آخه بقیه هم میگیرن 

من‌نگیرم زشت نمیشه؟

2051