2157
2106
وای چه از این سوالا بدم میاد.  دختره خراب نیست که بدبخت،با داداشش زندگی می‌کنه چه اشکالی داره

خیلی حس بدی دارم

شده نقطه ضعفم😓

فقط اونجا که شادمهر میگه "من نمیدونم خودت یه جوری آرومم کن"😊کاربری دست دو نفره😊

اصلا همچین‌چیزی برام‌ملاک نبود تو انتخابم هیچ تاثیری نداشت

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           رژیم کالری شماری شروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۸     وزن شروع ۷۷ �🤢  وزن هدف اول  ۷۴   🔒 هدف دوم ۷۰🔒    هدف سوم  ۶۷ 🔒   قد.۱۶۸  😍 خدایا کمکم کن به هدفم برسم یک بار برای همیشه دوستان برام صلوات میفرستید که راحت بتونم رژیمو ادامه بدم  🥰

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
احساس ضعف دارم رو این موضوع خودمو حبس کردم تو خونه حتی با دوستام بیرون نمیرم از ترس نگاه و فکر مرد ...

چهههه اشکالی داره

ازدواج پدرتون یه چیز عادی بوده 

زندگی با داداشتتون هم یه چیز عادی هست

دیگه اون تفکرات قدیم نیست 

حالا دنیا اینجوریه برام ،اینجوری که تو هم باید تموم بشی از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم اگر  قراره دوست نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا من پرنده میشم،تو شاه ماهی من تموم میشم تو شروع خوشبحال دنیا که تو رو داره طفلک من،که ندارمت

چرا نکنه تو همین نی نی سایت یه دختر با داداشش تو یه خونه زندگی می کرد پدرو مادرشون طلاق گرفته بودن و جدا زندگی می کردن داداش دختره هم شراب می خورد ولی دختر و از چه خانواده ای گرفتن پسر تک فرزند خونه ماشین خوشگل خوشتیپ و دختره هم هیچ ایرادی نداشت 

حالا دختره می گفت نه اونقدر مخشو کار گرفتم ازدواج کرد فدبیای ازدواج داشت خدا رو شکر ازدواج کردو دیگه ندیدم بیاد نی نی سایت  

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج رو داره چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هستالتماس دعا
2050
احساس ضعف دارم رو این موضوع خودمو حبس کردم تو خونه حتی با دوستام بیرون نمیرم از ترس نگاه و فکر مرد ...

وا مردم یه عده شون الان دارن همینجا میگن چه اشکالی داره، پس چه ضعفی؟؟

هر جور دلم بخواد زندگی میکنم.اهمیت نمیدم دیگران چی میگ😌🐴
چهههه اشکالی داره ازدواج پدرتون یه چیز عادی بوده  زندگی با داداشتتون هم یه چیز عادی هست دیگه ...

😓😓پدرم نصف هفته رو پیش ماست

نصف هفته نه

ولی باز حس بدی دارم

دو ساله دارم نابود میشم با این افکار

واقعا چه مشکلی داره؟ 

اتفاقا برادرش حواسش بهش هست

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

اینم از فرهنگ جامعس به خاطر همین بهمون میگن جهان سومی بعد میگن خوش به حال خارج فلانن بهمانن خوب تا ما خودمون و طرز فکرمون درست نشه که جامعمون درست نمیشه برو بیرون مگه قتل کردی 

2087

یه جوری حرف میزنید انگار ماشین تصادفیه.

این مدل زندگی هیچ عیبی نداره ولی توضیه میکنم در مورد خانواده و تربیت هر کی میخوایید باهاش وصلت کنید تحقیق و معاشرت کنید

این کاربری دست پنج نفره                                                                    هر پنج نفر هم خودمم😆
من اگه جای تو بودم زندگی میکردم به معنی واقعی کلمه😍😍

چند روز پیش یکی ک خودش مجردیش شیطون بود بهم گفت من جات بودم انقدر پسر بازی میکردم چون جا داشتم

دلم شکست

همه همینن

همه فک میکنن خونه خالیه و...؟؟

چند روز پیش یکی ک خودش مجردیش شیطون بود بهم گفت من جات بودم انقدر پسر بازی میکردم چون جا داشتم دلم ...

هر کسی از ظن خودش حرف میزنه

ایشون ذات ناجوری دارند

شرایط دست و پاشون رو بسته

این کاربری دست پنج نفره                                                                    هر پنج نفر هم خودمم😆
2051