2733
2734
عنوان

سلام مامانای عزیز که پسر دارن یا پسر باردارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2697 بازدید | 48 پست
بنظرم ب مزاجه، من خودم سرد مزاجم و گرمی بهم میسازه، کلا گرمی زیاد میخورم، همه میگفتن تو شخصیتت ارومه ...

من حالا برعکس همه شون پسر دارن من دختر ولی منم مزاجم سرده خیلی گرمی میخورم 

برا دومی همه گفتیم دختره اسمشم گذاشتیم شاهدخت ولی خواست خدا بود.ناشکری نمیکنم خدایی ولی دوس دارم بعد ...

منم سر دومی حتی تا لحظه ای که داشتم میرفتم اتاق دکتر برا سونوگرافی کلی نذر و نیاز کردم دختر بشه ولی نشد😶😶 

اصلا دختر نباشه انگار یه چیزی کمه تو خونه 

انشالله چندسال بعد خدا هم به شما یدونه خوشگلشو بده هم به من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط روز تخمک گذاری نزدیکی کن.غذای گرم بخور.عسل زعفرون.خرما.دارچین.فلفل سیاه خودت و شوهرت شوهرت اما ...

تغدیم را بیشتر گرمی میخوریم روز یازدهم رفتم سنو گفت یه تخمک داری حالا نمیدونم کی اقدام کنم همون چهاردهم شب ؟یا سیزدهم شب؟

2728
بنظرم ب مزاجه، من خودم سرد مزاجم و گرمی بهم میسازه، کلا گرمی زیاد میخورم، همه میگفتن تو شخصیتت ارومه ...

کلا بچه جنسیت رو از پدر میگیره 

الان تو خانواده پدر شوهرم یدونه نوه دختر دارن فقط بقیه پسر 

پدر شوهرم ۴تا پسر،عموی شوهرم دوتا پسر،ما هم دوتا پسر 

یعنی تشنه ی دخترن همه،الان جاریم بارداره میگه دختر میشه کلی پزشو میده از الان🤐🤐در حالیکه من فکر میکنم اینم پسر میشه 😁

منم سر دومی حتی تا لحظه ای که داشتم میرفتم اتاق دکتر برا سونوگرافی کلی نذر و نیاز کردم دختر بشه ولی ...

انشالله قربونت عزیزم ی صلاحی تو پسرشدنشون بوده حتما.بزار اون دوتا از اب و گل دراد بعد اقدام کن پیر نکنی خودتو.

2738

منم واسه بچه دومم رفتم دکتر واسه پسردار شدن،شوهرم ازمایش داد گفت ضعیفه،دارو هم خورد ولی باردار نشدم،منم رژیم رها کرذم ان شاءالله خدا خودش بهمون میده

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
کلا بچه جنسیت رو از پدر میگیره  الان تو خانواده پدر شوهرم یدونه نوه دختر دارن فقط بقیه پسر&nbs ...

من باردارم خونوادم میگن خداکنه دخترباشه و پسرا اذیت میکنن و ازین حرفا، انقد میگن ناراحت میشم، دختر خیلی دوس دارم ولی خب باز میگم سالم باشه

مگه شما درس نخوندید؟ی زن ب خودی خود دخترزاست ینی کروموزوم ایکس داره این مرده ک جنسیت بچه رو تعیین می ...

عزیزم بستگی به محیط رحم هم داره اگر قلیایی باشه کروموزومهای xازبین میرناگر اسیدی باشه کروموزومهایy

خدا
کلا بچه جنسیت رو از پدر میگیره  الان تو خانواده پدر شوهرم یدونه نوه دختر دارن فقط بقیه پسر&nbs ...

پدرشوهر من سه تا پسر داره،عمه شوهرم پنج تا،عمو و عمه ها خودم پسردارن،ولی ما دخترداریم،ب نظرم خواست خداست،ان شاءالله شما دختردار میشی و ماهم پسردار🥰

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
ماهم همشون پسر دارن ما به دونه دختر 

خوبه که😍عزیز دردونه میشه  

تازه بچه ها همجنس باشن خیلی خیلی خوبه و بهتره 

الان پسر من میگه مامان آبجی خیلی سخته مثلا من می‌خوام فوتبال بازی کنم اون میگه نه خاله بازی کنیم😁 

بچه های من با هم حموم میرن اتاقشون با همه خیلی راحت تره در کل

میدونم ولی خب رحم زنم بستگی داره کدوم اسپرم را جذب کنه

عزیزم اگه اسپرم سالم باشه مشکلی بوجود نمیاد تخمک ک اسپرم جذب نمیکنه.میلیون ها اسپرم میریزن تو رحم و میگردن.هرکدوم اول بخوره ب تخمک اون میشه بچت حالا اگه شوهرت اسپرم کمی داشته باشه احتمال بارداری میاد پایین اگه دخترزا باشه ایکس ها بیشترن پس احتما دختر شدن بیشتره وای ها بیشتر باشن پسر شدن بیشتر الکی رو خودت عیب نزار 

2706