2157
2106
عنوان

عروسی دوست صمیمی چقدر باید پول داد ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 45 پست

اسی اگه پونصد میتونی بدی یه پلاک طلا براش بخر با ارزشتره

گویند چون میگذرد                                هیچ غمی نیست!                           اما به والله همین درد کمی نیست      
مگه دوست داشتن ادما به پول و کادو گرون دادنه  تمایلی هم به دوستی با شخص شما رو ندارم

ب هرحال من خودمو میذارم جای دوستت چقدر برام ناراحت کنندس دوستم بیاد عقدم حتی قابل ندونه کادو بده.خداروشکر من اصلا شخصیت هایی مثل تورو تو زندگیم راه نمیدم ک تمایل داری یا نه🤣🤣🤣🤣

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

دوست من ک با شوهرش و خاهرش و شوهر خاهرش و دوتا بچه خاهرش اومدن عروسی و حتی یه هزار تومنی هم ندادن😐

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
خودش گفته ۵۰۰میخاد؟😳

نه یکی از خواهرام باهاش قهره نمیره به مامانم گفته از عوض اون ۵۰۰ میذارم تو پاکت به شوهرم میگم اومد این یعنی ما هم ۵۰۰ بدیم دیگه؟

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2149
اسی اگه پونصد میتونی بدی یه پلاک طلا براش بخر با ارزشتره

پلاک طلا ۵۰۰ تومن داریم مگه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

من ۳سال پیش ۲۵۰دادم الان دوست شوهررم ۵سال پیش برامون ۳۰۰گذاشته شوهرم میخواد ۲تومنو بذاره مردا فرق میکنن البته 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2050
۱۳سال پیش ۵۰حکم ۵میلیون الانه .نمک نشناس بوده دوستت

خیییییییلی مایه دار بودن ولی خب من پولدار نبودم به خدا پول یارانه مو بردم براش ولی قهر کرد به همه هم گفته بود مینا آبرومو برد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

۳۰۰ بده اندازه توانت 

شش سال پیش یکی از دوستام ۵۰ داد 

اونی که خیلی صمیمی بودیم هیچی نداد😁 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
خیییییییلی مایه دار بودن ولی خب من پولدار نبودم به خدا پول یارانه مو بردم براش ولی قهر کرد به همه هم ...

مایه دار باشند اونا. هر کسی در حد خودش هدیه میده که اپن زمان خیلی بوده بنظر من 

دوتا از دوستای صمیمیم اومدن عروسیم یکیش حتی متاهل هم بود مشکل مالی هم نداشت کادو ندادن تا هنوز هم باهاشون رفیقم 

اون یکی هم وضعیت مالی مناسبی نداشت انتظار ی  نداشتم 

وقتی ازدواج هم کرد هدیه دادم بهش با اینکه عروسیش نرفتم 

بچه اش هم بدنیا اومد هدیه پست کردم براش  .

حالا باز مال شما خوب بوده ۱۳ سال پیش من عروسیم اقوام نزدیک ک همه هم پولدار بودن دو سال قبل ۵۰ دادن😑 ...

برادر شوهرم من واسه اولین عیدیم که سال ۹۹ بود یعنی دو سال پیش ۳۰ تومن گذاشت رو آینه کنسول ، هیچ وقت یادم نمیره کارشون

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بنظر من اگه هیچ جا هم واسم دوستام خرج نکنن واسه عروسی باید خرج کنن نه که اصلا برام مهم باشه ها

تولد اینا بهم پیامم ندن دلخور نمیشم ولی کسی که میخواد یه زندگی شروع کنه بنظرم کادوی خوب دادن براش خیلی قشنگه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اگه امضامو میبینی لطفا برام دعا کن انشالله گره های زندگیت باز بشه 💜💜خدایا مرسی که هرچی من بدم تو خوبیاتو باز بهم نشون میدی💞
2143
برادر شوهرم من واسه اولین عیدیم که سال ۹۹ بود یعنی دو سال پیش ۳۰ تومن گذاشت رو آینه کنسول ، هیچ وقت ...

خیلی بده انگار گدا فرض میکنن ادمو منم پدر شوهرم واسه بچم ک دنیا اومد چن ماه قبل ۱۰۰ تومن داد با وجود اینکه وضعشونم توپه و اولین نوه اش بود😔😶

گویند چون میگذرد                                هیچ غمی نیست!                           اما به والله همین درد کمی نیست      
مایه دار باشند اونا. هر کسی در حد خودش هدیه میده که اپن زمان خیلی بوده بنظر من  دوتا از دوستای ...

من چیکار کنم به نظرت؟ برای خواهرم که گفتم ۲ سال و نیم پیش ۲۰۰ داد الان ۵۰۰ بدم یا ۴۰۰ کافیه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی بده انگار گدا فرض میکنن ادمو منم پدر شوهرم واسه بچم ک دنیا اومد چن ماه قبل ۱۰۰ تومن داد با وجود ...

ما هم داریم سیسمونی میخریم پولشو مامانم میده ولی دارن گوه میخورن که میز تحریر میخوای چیکار ؟! همش رو‌ مخ شوهرم کار میکنن خدا سرشون بیاره

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب هرحال من خودمو میذارم جای دوستت چقدر برام ناراحت کنندس دوستم بیاد عقدم حتی قابل ندونه کادو بده.خدا ...

خدا رو شکر که دوستای زیادی دارم و هیچ کدوم مثل شما سطحی نگر نیستن و نیازمند کادوی دیگران خدا اونقدر به ما داده که چشم به مال دیگران نداشته باشیم و گل رو بهترین کادو بدونیم مهم به یاد هم بودنه خدانگهدار

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج رو داره چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هستالتماس دعا
2051