1874
2106
عنوان

واکسن کرونا در بارداری

59 بازدید | 7 پست

خانوما از بهداشت زنگ زدن میگن بیا واکسن بزن گفتم میترسم واسه بچه اتفاقی بیوفته گفتن برو دکتر متخصصت اگه گفت بزن که هیچ اگه گفت نزن تو کاغذ بنویسه دلیلشو بیار اینجا.

نمیدونم چیکار کنم نمیخوام بچه چیزیش بشه

چند هفته ای؟

تداخلی نداره مشکلی بوجود نمیاد

سینوفارم بزنی فقط

امير مؤمنان علي (ع) در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الا مر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است» واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

۱۶هفته 

خوبه

از 12 هفته به بعد میزنن

امير مؤمنان علي (ع) در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الا مر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است» واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱
2149
پس چرا از من برگه میخوان

نمیدونم من خیلی جدی و تند صحبت کردم دیگه ادامه ندادن زوری که نمیشه دکترم گفت میل خودته هنوز معلوم نیست روی جنین عوارضی داشته باشه یا نه کسانی که واکسن زدن هنوز بچه هاشون دنیا نیومدن ببینیم چه خبره. برگه نبری چکاره میخوان بکنن مثلا 

نمیدونم من خیلی جدی و تند صحبت کردم دیگه ادامه ندادن زوری که نمیشه دکترم گفت میل خودته هنوز معلوم نی ...

اره الان از یه بهداشت دیگه پرسیدم گفتم ازم برگه میخوان گفت کاملا اختیاریه زوری نیست واکسن