2410
2553
ضرری نداره گلم؟

احتمال ضررش کمه .بستگی به دندونپزشک و موادیکه استفاده می‌کنه داره .ممکنه دندونا تا مدتی حساس بشن .یا لثه آسیب ببینه.

احتمالش کمه البته

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ببین من رفتم بلیچینگ دیروز کلا گفت سه جلسه بیاید بیای + بلیچینگ خونگی کلش شد ۸ تومن جرم گیری ...

مرسی عزیزم خبر دادی😘ولی چه گروون!الان مرحله اول تاثیر داشته؟بعد سه مرحله سفیدیش چقدر میشه در حد کامپوزیته؟

2720
مرسی عزیزم خبر دادی😘ولی چه گروون!الان مرحله اول تاثیر داشته؟بعد سه مرحله سفیدیش چقدر میشه در حد کام ...

اره بعد یک جلسه ۱.۵ درجه روشن شد

ببین دکتر بهت یه درجه بندی رنگ دندون رو نشون می ده که از دندونای خیلی زرد داره تا دندونای خیلی سفید (شماره ۱)

بعد اول رنگ دندون اصلیت رو روی این درجه بندی مشخص می کنه بعد ارزیابی می کنه تا چه حد پتانسیل سفید شدن داره

تعداد جلساتم بر اون اساس مشخص میشه

برای من گفت سه جلسه کافیه تا به شماره ۲ برسه

۱ اش خیلی سفیده رنگ سرامیک سفید، غیرطبیعیه

ولی دو یا ۳ سفید نچراله

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!