2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم بلیچینگ رنگ میزنن یا چی؟ اخه شنیدم بعد چند ماهی دوباره مثل اول میشه

رنگ نیست ژل سفید کننده هست .مثل وایتکس عمل می‌کنه و روی مینای دندون اثر می‌کنه .درعرض ۶ ماه کم کم برمیگرده رنگش ولی قیمتش خوبه با ۳ تومن نهایت دندونات سفید میشه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
عزیزم بلیچینگ رنگ میزنن یا چی؟ اخه شنیدم بعد چند ماهی دوباره مثل اول میشه

نه حداقل شش ماه تا یک سال میمونه یه نوع ماده ای هست میزنه به دندون ...تو شهر ما یک تومن هست

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
اره گلم  نمیزنن هزینش براتو چقدر میشه و چنتا از دندونته

کل دندونا رو می خوام یه دست بلیچینگ کنم دیگه

هزینه ش هنوز نمی دونم، اول مهر دارم می رم (پنجشنبه)، اگه خواستی وقتی انجام دادم میام بهت در مورد قیمت و جزئیات کار می گم

اگه خودت خواستی زودتر بری که خودت بیا در مورد جزئیات بهم بگو😁

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
کل دندونا رو می خوام یه دست بلیچینگ کنم دیگه هزینه ش هنوز نمی دونم، اول مهر دارم می رم (پنجشنبه)، ا ...

اره فدات شم من فعلا نمیرم امروز به سرم زد ..لطف میکنی بهم بگی 😍😘

چنتا از دندون یک تمن کلشو؟

بله. هر دو فک یک تومن هست ..دستیار دندانپزشک بودم چند سال چند ماه هست که دیگه سر کار نمیرم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2706