2157
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
عزیزم بلیچینگ رنگ میزنن یا چی؟ اخه شنیدم بعد چند ماهی دوباره مثل اول میشه

رنگ نیست ژل سفید کننده هست .مثل وایتکس عمل می‌کنه و روی مینای دندون اثر می‌کنه .درعرض ۶ ماه کم کم برمیگرده رنگش ولی قیمتش خوبه با ۳ تومن نهایت دندونات سفید میشه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
عزیزم بلیچینگ رنگ میزنن یا چی؟ اخه شنیدم بعد چند ماهی دوباره مثل اول میشه

نه حداقل شش ماه تا یک سال میمونه یه نوع ماده ای هست میزنه به دندون ...تو شهر ما یک تومن هست

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2050
اره گلم  نمیزنن هزینش براتو چقدر میشه و چنتا از دندونته

کل دندونا رو می خوام یه دست بلیچینگ کنم دیگه

هزینه ش هنوز نمی دونم، اول مهر دارم می رم (پنجشنبه)، اگه خواستی وقتی انجام دادم میام بهت در مورد قیمت و جزئیات کار می گم

اگه خودت خواستی زودتر بری که خودت بیا در مورد جزئیات بهم بگو😁

کل دندونا رو می خوام یه دست بلیچینگ کنم دیگه هزینه ش هنوز نمی دونم، اول مهر دارم می رم (پنجشنبه)، ا ...

اره فدات شم من فعلا نمیرم امروز به سرم زد ..لطف میکنی بهم بگی 😍😘

چنتا از دندون یک تمن کلشو؟

بله. هر دو فک یک تومن هست ..دستیار دندانپزشک بودم چند سال چند ماه هست که دیگه سر کار نمیرم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2087
ضرری نداره گلم؟

احتمال ضررش کمه .بستگی به دندونپزشک و موادیکه استفاده می‌کنه داره .ممکنه دندونا تا مدتی حساس بشن .یا لثه آسیب ببینه.

احتمالش کمه البته

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
سلام ببین من رفتم بلیچینگ دیروز کلا گفت سه جلسه بیاید بیای + بلیچینگ خونگی کلش شد ۸ تومن جرم گیری ...

مرسی عزیزم خبر دادی😘ولی چه گروون!الان مرحله اول تاثیر داشته؟بعد سه مرحله سفیدیش چقدر میشه در حد کامپوزیته؟

مرسی عزیزم خبر دادی😘ولی چه گروون!الان مرحله اول تاثیر داشته؟بعد سه مرحله سفیدیش چقدر میشه در حد کام ...

اره بعد یک جلسه ۱.۵ درجه روشن شد

ببین دکتر بهت یه درجه بندی رنگ دندون رو نشون می ده که از دندونای خیلی زرد داره تا دندونای خیلی سفید (شماره ۱)

بعد اول رنگ دندون اصلیت رو روی این درجه بندی مشخص می کنه بعد ارزیابی می کنه تا چه حد پتانسیل سفید شدن داره

تعداد جلساتم بر اون اساس مشخص میشه

برای من گفت سه جلسه کافیه تا به شماره ۲ برسه

۱ اش خیلی سفیده رنگ سرامیک سفید، غیرطبیعیه

ولی دو یا ۳ سفید نچراله

2051