2137
2106

بهبود روابط زناشویی با بهترین و علمی ترین روش؛ درمان درست در کنار زیبایی! 

برای لذت و حس اعتماد بنفس بیشتر با بهترین متخصص و جراح زیبایی زنان ، کلیک کن و مشاوره بگیر

عزیزم حس ششمی قوی فقط شبا ساعت یک به بعد هستند نه روزا البته اگه شانس داشته باشی تاپیک شو بیای 

بهترین راهه پسنداز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من و مادرشوهرم تصمیم گرفتیم ..عضوخیرین حمایت از بانوان و خانواده های کم درآمد باشیم ...ینی من با خیرین میتوانم وام به نیازمندان بدم جالبتر اینکه هرموقع نیاز داشته باشم بدون قرعه کشی و بدون ضمانت و بدون سود وام گیرنده باشم .تنها راه برای پسنداز مخفی برای اکثر ما خانمهای خانه دار هست 
2149
اره ولی خب نمیشه دقیق چیز قطعی رو گفت که 

حست میگه بعد صفر عروسی مونو میگیریم؟ 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیم (:💙 میشه ی ایت الکرسی بخونی به نیت اینکه این دفعه برم سر خونه زندگیم؟🙂💙                                            ;آنقدر‌تلاش‌کن‌،که‌الگوهایت‌تبدیل‌به‌رُقَبایت‌بشوند!💛   👑                                                                
2050
2087
اره مثلا خودم لعنتی چرا شبا حسم قویه؟؟

خب شبا لامصب انرژی اونوریا بیش از حد زیاد میشه سر ریز که میشه میاد سمت اینوریا دیگه به همین راحتی 

بهترین راهه پسنداز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من و مادرشوهرم تصمیم گرفتیم ..عضوخیرین حمایت از بانوان و خانواده های کم درآمد باشیم ...ینی من با خیرین میتوانم وام به نیازمندان بدم جالبتر اینکه هرموقع نیاز داشته باشم بدون قرعه کشی و بدون ضمانت و بدون سود وام گیرنده باشم .تنها راه برای پسنداز مخفی برای اکثر ما خانمهای خانه دار هست 
2051