2726

من اضافه‌وزن دارم حدود ۱۵ کیلو ۱۹ سالمم هست خیلی دیگه اعتماد به نفسم کمه خیلی دلم میخا لاغر شم وقتی هم شروع میکنم ولش میکنم  رژیم خاص نمیخام فقط ورزش یا برنامه یا هرچی...

ممنون

عضو گروه رز قرمز❤وزن اولیه۹۵ ❤وزن فعلی۹۵❤هدف اول۹۰  ❤هدف دوم ۸۵❤هدف سوم ۸۰❤هدف چهارم ۷۵❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی منم بیست سالمه پنج کیلو کمبود وزن دارم باید چاق بشم :/ عجب وضعیه خخ

هعییییی

عضو گروه رز قرمز❤وزن اولیه۹۵ ❤وزن فعلی۹۵❤هدف اول۹۰  ❤هدف دوم ۸۵❤هدف سوم ۸۰❤هدف چهارم ۷۵❤
2728
باید رزیم و وورزش با هم باشه

اخه میتونم برنج حذف کنم یا نون 

ولی رژیم خاص منظورم مث برنامه داشتن غذایی

من خودم شنیدم با اپ کرفس یه عده برنامه غذایی دارن با کمک اون وزن کم میکنند البته من خودم میخواستم با ...

چ خوبببب

مانکنو نصب کن قد وزنت بزن یه برنامه میده چقدر بخوری در روز شروع کن کنارش ورزش

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
غصه نخور آجی به منم میگن چوب خشک 🤣 فقط برای سلامتیت و دل خودت وزنت رو کم کن نه حرفهای دیگران 

اخه میدونی اره من خودم میخام و دوسدارم برسم بهش 

ولی دیگران ناراحتم میکنن دیگه

مانکنو نصب کن قد وزنت بزن یه برنامه میده چقدر بخوری در روز شروع کن کنارش ورزش

ممنونم 

ولشون کن بابا به منم زیاد چرت و پرت میگن حالا انگار خودشون خیلی مانکن هستند 🤣

جالب اینجاست من از اعضای بسیار چاق خانواده میشنوم😒😒😒😒

2706