2137
2106
عنوان

معاون بی شخصیت+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 982 بازدید | 90 پست

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

نمیدونم وقتی تو خونه ی خودمون لم دادن پای گوشی بچه ها چرا باید پول برا رفاهشونم بدیم .😂😂😂بیچاره مامانا 

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند، سطر اول همیشه این است : « خدا همیشه با ماست »پس بخوانش با لبخند...
2050

همه مدرسه دولتیا پول میگیرن آموزش پرورشم الکی میگه 

چرا بچه رو الکی پر میکنید 

شیطونک شمام یکم با احترام صحبت کن با ناظم اونا مامورن ومعذور شهریه رم همه مدارس دولتی میگیرن وپول بیمه ما هم فردا گفتن ببریم .

وای اسی چقد بحث میکنی پولو بده دیگ الان همه ی مدارس شهریه میگیرن مفتی ک نمیشه

تو فیلم متری ۶ و نیم قاضی از نوید محمدزاده میپرسه بار اول که فرار کردی هم پول داشتی هم آزاد بودی. چرا خلاف رو ول نکردی؟؟ میگه چشمم هنوز سیر نشده بود!سیری چشم خیلی مهمه تو زندگی دنبال آدمای سیر باشیدسیر از جنس مخالف سیر از خوشیای موقت سیر از پول ادم‌ گشنه فقط به روحتون آسیب میزنه
عزیزم خب باید شهریه رو داد😑

شهریه فقط غیردولتی حق داره بگیره

بقیه مدارس میشه کمک به مدرسه و پول دزدی 

بخواد هم بده باید نصف بده چون انلاین بودن امسال

حالا دنیا اینجوریه برام ،اینجوری که تو هم باید تموم بشی از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم اگر  قراره دوست نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا من پرنده میشم،تو شاه ماهی من تموم میشم تو شروع خوشبحال دنیا که تو رو داره طفلک من،که ندارمت
حق با توئه کاملا کاملا. ولی بد صحبت کردی باهاش باهات لج کرده خیلی بد بهش توپیدی

توی مدرسه یه جوری جلو بقیه قاطی کرد به من ک داشت اشکم در نیومد الان میگه من ک با تو حرف نزدم اصلا!!! خب تو عصبی نمیشی؟ 

ازتو‌ن ۴۲۰ هزارتومن پول گرفتن؟؟؟

منکه براهر بچه سه تان نزدیک یه تومن شد 

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند، سطر اول همیشه این است : « خدا همیشه با ماست »پس بخوانش با لبخند...
2087
همه مدرسه دولتیا پول میگیرن آموزش پرورشم الکی میگه  چرا بچه رو الکی پر میکنید  شیطونک شم ...

کی گفته پول میگیرن من ۶ سال دولتی بودم پولی نگرفتن حقیم ندارن بگیرن اولا ناظم وظیفشه درست حرف بزنه 

نباید بده

بخواد هم بده فقط نصف

که اونم نباید بده چون شهریه نیست کمک به مدرسه هست و همون پول دزدی خودمون 

غیردولتی فقط میتونه بگیره

حالا دنیا اینجوریه برام ،اینجوری که تو هم باید تموم بشی از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم اگر  قراره دوست نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا من پرنده میشم،تو شاه ماهی من تموم میشم تو شروع خوشبحال دنیا که تو رو داره طفلک من،که ندارمت

ببین با همین پیاما برو اداره اموزش پرورش

اخراجش میکنن مطمعن باش 

اصلا حق ندارن پول بگیرن ختماااا برو

خب بابا پس بگن میگیریم همش میگن مدرسه مجانی ادم میسوزه 😁

2148