2157
2106
عنوان

معاون بی شخصیت+عکس

983 بازدید | 90 پست

سلام دوستان من امسال سال نهم هستم خرداد ک رفتم کارناممو بگیرم با مدیر و معاون مدرسه سر شهریه دعوام شد کارتو دادم نصف بکشه کل شهریه رو کشید دیشب ساعت 1 به من پیام داده بیا شهریتو بده تا مثل پارسال نشده منم گفتم با مدیر جدید کنار میام عکسارو میزارم خودتون قضاوت کنید مقصر کیه و اینکه هی میگفت بیا پروندتو ببر یه جورایی اهراجم کرد☹️

مگه نگفتن شهریه اجباری نیس😐

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂                                 خب خب بالاخره منم بعد از کلییی انتظار پزشکی قبول شدم😍 در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۴ نتایج سراسری اومد و من رسما دانشجوی پزشکی شدم😊 انشالله تاپیک قبولی تخصص بزنم🥴😂 دوس دارم متخصص چشم بشم😍😎⁦👩🏻‍🎓⁩ پروفایلم عکس یه پزشکِ بلاگره⁦👨🏻‍⚕️⁩ معروف ب (دکتر مایک)⁦👨🏻‍🔬⁩   رو‌مسخرگی‌پیشه‌کن‌و‌مطربی‌آموز♡صد‌سال‌اگر‌درس‌بخوانی‌همه‌هیچ‌است:)   فالو کنید پیج دوستم دانشجوی پرستاری:zhrjvn__2003@     

مدرست دولتیه؟ 

به کوردی و ترکی مسلطم😎        ‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050
دقیقا منم همینو گفتم هر کس در توان خودش

نمی‌دونم والا چی بگم🤕😑

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂                                 خب خب بالاخره منم بعد از کلییی انتظار پزشکی قبول شدم😍 در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۴ نتایج سراسری اومد و من رسما دانشجوی پزشکی شدم😊 انشالله تاپیک قبولی تخصص بزنم🥴😂 دوس دارم متخصص چشم بشم😍😎⁦👩🏻‍🎓⁩ پروفایلم عکس یه پزشکِ بلاگره⁦👨🏻‍⚕️⁩ معروف ب (دکتر مایک)⁦👨🏻‍🔬⁩   رو‌مسخرگی‌پیشه‌کن‌و‌مطربی‌آموز♡صد‌سال‌اگر‌درس‌بخوانی‌همه‌هیچ‌است:)   فالو کنید پیج دوستم دانشجوی پرستاری:zhrjvn__2003@     
اره خیره سرش

حق نداره شهریه زوری بگیره ب آموزش پرورش شهرتون اطلاع بده

به کوردی و ترکی مسلطم😎        ‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2143

منم هم ثبت نام کتابا اینترنتی پول دادم هم مدرسه گرفت پول قبضای مدرسه رو و هزینه یکسال تحصیلی با اینکه مجازی بود 😁😁😁🤦🏻‍♀️

پول زور میگیرن 🧐

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند، سطر اول همیشه این است : « خدا همیشه با ماست »پس بخوانش با لبخند...
2051