2137
2106
اومدم این تاپیک تگت کنم بگم خودت بودی😐💔 مُتُاسفم برات😐😐

وااای خدا

من بودم؟؟؟؟

من اصلا با هرکسیی سخخخت قهر کردم لغو دوستی نزدم

الان که مثلا شوخی ما قهریم بیان لغو کنم؟؟؟؟؟😐

یهو دیدی زدمو رفتمو بد کف منی                           یهو دیدی که فقط یچی بهت رفته همین😈

@نی_نی_یار_5    

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂                                 خب خب بالاخره منم بعد از کلییی انتظار پزشکی قبول شدم😍 در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۴ نتایج سراسری اومد و من رسما دانشجوی پزشکی شدم😊 انشالله تاپیک قبولی تخصص بزنم🥴😂 دوس دارم متخصص چشم بشم😍😎⁦👩🏻‍🎓⁩ پروفایلم عکس یه پزشکِ بلاگره⁦👨🏻‍⚕️⁩ معروف ب (دکتر مایک)⁦👨🏻‍🔬⁩   رو‌مسخرگی‌پیشه‌کن‌و‌مطربی‌آموز♡صد‌سال‌اگر‌درس‌بخوانی‌همه‌هیچ‌است:)   فالو کنید پیج دوستم دانشجوی پرستاری:zhrjvn__2003@     

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

چرا هر کدوم ی شماره میزنید 😂😂😂

😂😂😂  اخه 5 داریم 3 داریم 41 داریم شب هم داریم 😀😂

فقط 43 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باباکرم میخواد دلو میکشه به دندون 💃😀 باباکرم میخواد جوری همه بگن جون 💃😀😂  باباکرم میخواد دوباره بلرزونه 💃😀😂 جوری یهو خفن میاد که همه کف کنن  برن خونه 💃😀 😂  میریم تعطیلات یعنی میریم یه جا پلاس شیم 😀💃😂 میگم میشه  شمالو ترجیح داد  تو میگی خزه باکلاس شیم 😀💃😂 ساقی هستم چیزی خواستین درخدمتم 😂💃😀🍺 ارسال به تمام کشور 😂😎💃👋🍺
2149
بعدم شوخی نبود😐 من هنو بابت حرف دیروزت ناراحتم😒 اصن همون بهتر ک لغو شد🚶‍♀️

😏😏

من دم مرگم

دم مرگمم اذیتم کن 😐

هنه زدن توام بزن😐

یهو دیدی زدمو رفتمو بد کف منی                           یهو دیدی که فقط یچی بهت رفته همین😈
2050
نی نی یار ۴۱ نداریم اون یه کاربره😂

چرا داریم 😀 نی نی یار هسته 😀

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باباکرم میخواد دلو میکشه به دندون 💃😀 باباکرم میخواد جوری همه بگن جون 💃😀😂  باباکرم میخواد دوباره بلرزونه 💃😀😂 جوری یهو خفن میاد که همه کف کنن  برن خونه 💃😀 😂  میریم تعطیلات یعنی میریم یه جا پلاس شیم 😀💃😂 میگم میشه  شمالو ترجیح داد  تو میگی خزه باکلاس شیم 😀💃😂 ساقی هستم چیزی خواستین درخدمتم 😂💃😀🍺 ارسال به تمام کشور 😂😎💃👋🍺
چیو زدن؟!😐 ت رو؟؟نارو منظورته؟  من اذیتت کنم؟! 😐😐

کتکم زدن😐

اره اذیتم نکن😐💔

پس اینجا جن داره😐 @نی_نی_یار_5   اینجا جن داره نی نی یار؟؟؟؟😐

الان  نی نی یار 3 هسته 😀 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂  اخه 5 داریم 3 داریم 41 داریم شب هم داریم 😀😂

اره من سر در نمیارم حتی بلد نبودم تاپیک بزنم اینجا یکی یادم داد از دیروز تاپیک می زنم لغو کاربری شم نی نی یار ها همراهی نمیکنن  😂😂😂😂

2143
اره من سر در نمیارم حتی بلد نبودم تاپیک بزنم اینجا یکی یادم داد از دیروز تاپیک می زنم لغو کاربری شم ...

قسمت نیست بری، 😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718