2726
عنوان

نانو کراتینه فقط هزینه مواد

74 بازدید | 7 پست

سلام 

دخترا دنبال مدلم برای نانو کراتینه

زیر نظر مربی 

هزینه مواد

مشهد

اونایی ک از موهای وزشون خسته شدن 

و میخوان موهاشو صاف بشه بهترین فرصته 😍

الان عکس میذارم و پیجمو میدم

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نانو که مواد نمیخاد 

نانو کراتین بدون مواد عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟

خالی خالی مو کراتین میشه؟

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه

مشهدیا سایت تگ کنید😍🌱

نانو کراتین بدون مواد عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟ خالی خالی مو کراتین میشه؟

من نانو انجام دادم برام اتو کشی کرد 

شایدم حواسم نبود مواد زد  نمیدونم حتما اشتباه متوجه شدم 

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
من نانو انجام دادم برام اتو کشی کرد  شایدم حواسم نبود مواد زد  نمیدونم حتما اشتباه متوجه ...

مواد داره عزیزم😍♥️