2733
2734

بچه‌ها من سال۹۴دانشگاه دولتی قبول شدم ۱۰۵واحد از۱۴۰رو پاس کردم،دیگه ترم ۶نتونستم برم،همینجوری ولش کردم،الان بنظرتون میتونم باز برم درخواست ادامه تحصیل بدم؟😕😕

بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است چون شهری که روی گسل زلزله هاست⁦💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از کارشناس رشتت بپرس 

اگه کارشناس رشته من بود تا حالا پارم کرده بود 😐

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 

ادامه رو نمیدونم ولی میتونی مدرک معادل کاردانی بگیری

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
از کارشناس رشتت بپرس  اگه کارشناس رشته من بود تا حالا پارم کرده بود 😐

😂😂😂

اره بهش پیام دادم،گفته شنبه ک دفتر هستم زنگ بزن راهنماییت کنم😃😂

2738

نه چون دانشگاه دولتیه نمیشه

برات احتمالا حکم انصراف از تحصیل رد شده 

فدات شم دانشگاه ازاد یا پیام نور نیست که ول بکنی به امون خدا بعد چندسال برگردی پولشو بدی و مدرک بگیری

فرصت خوبی رو از دست دادی

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
ادامه رو نمیدونم ولی میتونی مدرک معادل کاردانی بگیری

معادل میدونم،

من میخام ادامه اش برم آخه فقط ۳۵واحد مونده😕

نه چون دانشگاه دولتیه نمیشه برات احتمالا حکم انصراف از تحصیل رد شده  فدات شم دانشگاه ازاد یا ...

همه چی دست خودشونو آخه من از یکی از بچه های همون دانشگاه سوال کردم گفت فک کنم بشه ولی باید این دو ترم رو مث شبانه ها باید شهریه بدی😂

نه چون دانشگاه دولتیه نمیشه برات احتمالا حکم انصراف از تحصیل رد شده  فدات شم دانشگاه ازاد یا ...

تو سایت که رفتم فعلا زده بود عدم مراجعه😕

همه چی دست خودشونو آخه من از یکی از بچه های همون دانشگاه سوال کردم گفت فک کنم بشه ولی باید این دو تر ...

نه دست خودشون نیست دانشگاه دولتیه، یعنی توسط دولت اداره میشه 

حالا برو باز بپرس ولی من چون خودم دولتی درس خوندم صدبار ایین نامه هاشو چک کردم، عدم مراجعه بعد از دوره حذف اضافه برای ثبت نام به معنا انصراف از تحصیله. حالا مثلا طرف بعد چهار پنج روز تاخیری بعد حذف و اضافه رجوع می کنه میره تو کمیسیون موارد خاص، میگن عیب نداره چند روزه فقط، بیاد ثبت نام کنه

اما گذشت چندسال به هیچ عنوان تا جایی که می دونم قابل جبران نیست

حالا باز تلاشتو بکن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706