2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرته بابا آخه اویل آف بنفشه؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

چی هس اینستا ندارم دیگه چخبر شده

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من مخالف واکسن اجباری و ازمایشیم ولی این معلوم نیست درست باشه یا نه و البته خواص روغن بنفشه جایی اثبات نشده اونایی که توصیه میکنن یه مقاله علمی بدن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2738
اقا یه چیزی بگم من با این روغنشو اینا کار ندارم ولی من کرونا دارم گل بنفشه دم می کنم به دخترم و شوهر ...

خواهر منم کرونا گرفت . غیر از چایی و آب هویج ، هیچ دمنوش یا نوشیدنی دیگه ای نخورد

فقط سه روز یکم تب و لرز و بدن درد داشت و خدا رو شکر شوهرش و دخترش هم نگرفتن

😂😂😂😅😅😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 وای خدایااا

فایزر کرک و پرش ریخت

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2706