2737
2734
عنوان

طرز تهیه عدسی رو بهم بگید لطفا

273 بازدید | 22 پست

.مرسی

قهرمان خودت باش    .    خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران .   من به هرچي ك بخوام میرسم   .آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤                      .   بُزرگ فكر كُن ، بُزرگ باور كُن، بزرگ عَمل كُن، و نتيجه هم بُزرگ خواهد بود.. 🐚                  اهل کینح نیستم از چپ بخورم از راست میزنم😆

آب بریز روی عدس، وقتی کامل پخت پیازداغ و زردچوبه و آرد درست کن بهش اضافه کن

بعضیها رب یا سیب زمینی نگینی هم میریزن 

.                                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پیاز داغ بگیر توی پیازداغت ادویه یه کوچولو شنبلیله و یه کوچولو زیره زردچوبه فلفل سیاه و یه قاشق رب  بزن و عدستو پاک کن و بشور و بریز داخلش به قاشق غذاخوری هم گندم بریز تا خوب جا بیوفته اگر گندم نداری توی پیاز داغت یه قاشق آرد تفت بده و آب بریز روشون و درشو ببند تا خوب بپزه من توی زودپز میپزم تا له بشهاما هنوز دونش میمونه ها مثل حلیم نمیشه  اما اگه دوست نداری بریز تو قابلمه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

عدس و بزار بپزه اگه دوس داشتی سیب زمینی هم بزار باهاش بپزه بعد پیازو و سیرو با رب گوجه سرخ کن بریز روش بزار جا بیافته من لیمو هم میندازم توش که طعم بگیره خیلی خوب میشه🙂

عدسی و بلغور گندم بذار بپزه بعد پیاز داغ زردچوبه رب تفت بده اضافه کن وقتی اماده شد با گلپر و لیمو بخور نوش جان

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2738

من از مامانم یاد گرفتم خیلی خیلی خوشمزه میشه

عدس رو با سیب زمینی خوب بپز 

بعد از پخت با گوشت کوب دستی عدس و سیب زمینی رو بکوب

پیاز داغ درست کن ادویه بهش بزن و یه کوچولو آرد

بعد به عدس و سیب زمینی اضافه کن 

بزار جا بیوفته

نوش جان 

حتما این مدلی امتحان کن مشتریش میشی😅

من اینجوری درست میکنم خیلیم خوشمزه ست

اول یک پیازو خوب تفت میدم،بعد مقدارسیر اضافه میکنم یکی دوقاشق ارد،بستگی داره حجم کلی موادت چقدره

یه میدارکه تفت خورد بهش نمک وفلفل وزردچوبه یه مقدارم رب اضافه میکنم،بعد عدسی که ازقبل پختمو بهش اضافه میکنم میذارم خوب جابیفته،یه چوب دارچینم میندازم داخلش

لطفالایک نکنید،ممنون
من اینجوری درست میکنم خیلیم خوشمزه ست اول یک پیازو خوب تفت میدم،بعد مقدارسیر اضافه میکنم یکی دوقاشق ...

مرسی عزیزم

قهرمان خودت باش    .    خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران .   من به هرچي ك بخوام میرسم   .آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤                      .   بُزرگ فكر كُن ، بُزرگ باور كُن، بزرگ عَمل كُن، و نتيجه هم بُزرگ خواهد بود.. 🐚                  اهل کینح نیستم از چپ بخورم از راست میزنم😆
من از مامانم یاد گرفتم خیلی خیلی خوشمزه میشه عدس رو با سیب زمینی خوب بپز  بعد از پخت با گوشت ...

مرسی عزیزم

2706