2726
عنوان

به شوهرم گفتم چرا خیانت کردی؟ بیاید تا جوابشو بگم بهتون😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 8345 بازدید | 225 پست
گنا داره نگو

من شوهرمومیشناسم نگم اون میگه هروز خداناامیدش میکنم ازقیافه واندامش الکی الکی ها وگرنه ازمن سرتره براهمین میگم خوب البته کسیمنومیبینه باشهورم میگن بهم میاید یامن ازش سرترم ولی بدون ارایش شوهرم ازمن سرتره

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو هم بگو مال تو کوچیکه راضیم نمی کنه مجبورم خیانت ‌کنم اوکی بای

اینم خیلی حرف سوزش درآریه.

من بعداز خیانت شوهرم اینو بهش گفتم.حالا ازون حرفم ۳ سال اینا میگذره روزی نیس که نگه تو یکی بزرگترشو پیدا کنی منو  ول میکنی😂😂😂

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
2728
نه ندارم

خب چرا به خودت نمیرسی؟،اگه پولداره ازش بگیر و به خودت برس..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

بگو‌ خیلی دوسداری پول بدم برم باشگاه دکتر تغذیه عمل و هزارتا راه دیگ

والا 

چ پرو شدن مردا

خودشون ۶ پک دارن مگ 🤨🤨🤨🤨

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    
اینم خیلی حرف سوزش درآریه. من بعداز خیانت شوهرم اینو بهش گفتم.حالا ازون حرفم ۳ سال اینا میگذره روزی ...

کسی رودوس داره؟

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2706