2726
عنوان

به شوهرم گفتم چرا خیانت کردی؟ بیاید تا جوابشو بگم بهتون😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 8345 بازدید | 225 پست
اره ببین من تپل بودم خیلی راضی بود ولی شکم و پهلوام داشتم اون موقع هی خواهر شوهر بقیه درباره چاقی می ...

مهم خودتی الان که خوبه اندامت 

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آی دمت گرم قربونت فک و دهنت و البته انگشتات👌

فدات😁

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
2728

ببین بچه داری یا نه؟

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

من اگه اینا رو میشنیدم سرمو تکون میدادمو میگفت چ جااالب منم همین حس رو نسبت بهت دارم. تو هیچ وقت اونی نبودی ک میخواستم .... پس راحش خیانته !!! من فکر میکردم نباید آرمانی فکر کنم و همینی ک هست دیگه  و مهمتر اخلاقته اما مرسی حالا راهشو فهمیدم👍👍

این زندگی زندگی بشو نیست.نمیشه بخاطر اون از همه چیه زندگیت بزنی شاید فردا دلش چشم رنگی خواست یروز پوست سفید یروز برنز این مردا بوالهوسن تا کی باب میل اون!؟بگو منم س.یکس پک دوس دارم.اگه داره بگو من س.یکس پک دوس ندارم

میزدی تو دهنش مردک هوس باز

میگفتی توهم بویی از شرف و انسانیت نبردی 

طلاق نگیری توهین به خودته

مشاور کنکورم .اگه مشکل مالی داری با هزینه کم مشاوره میدم(خودم دانش اموز دارم منتها این امکان رو برای این گذاشتم که مشکل مالی باعث نشه کسی نتونه پیشرفت کنه😊)
ای بابا عشق منم ۱۳ سال ازم بزرگتره ترسیدم😥💔

شوهر من ۱۵سال ازم بزرگتره تا حالا ازاین حرفا نزده درسته من اندامم فوق العاده است ولی گندمیم و بعد زایمان بعضی نقاط بدنم ترک برداشته و سیاه شده ولی هیچی بهم‌نمیگه

قسمت بد داستان اینجاست که:                                 ما ن ازدواج رو خواستیم                                            ن جدایی رو💔:)
2706