2726
عنوان

به شوهرم گفتم چرا خیانت کردی؟ بیاید تا جوابشو بگم بهتون😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 8345 بازدید | 225 پست

ببخشید ولی چه مرد کثیفی اه اه خاک برسرشون 

بگو آخه احمق اونی که پوست و اندامش اونجوریه که تو خوشت بیاد بله رو پوست و اندامش کار میکنه چون منبع درآمدشه بی لیاقت

شما هم دیوونه یی وابسته ی این حیوون شدی

۵ سال دیگه میشه یه پیر خرفت که سگم نگاش نمیکنه اونوقت با این کاراش تورو هم پیر کرده پس زودتر خودتو نجات بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توهم بایدمیگفتی منم ماردارم وای سرکوبش میکنم وتواونجورنیستی که منوراضی کنی ولی تنملت میکنم وونکقت توکرم هاتونمیتونی کنترول کنی

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2728
واقعا زبونم قاصره ،،واضح میگه نمبخوامت ،بعد میگی وابسته ش هستم؟ اصلا متوجه عزت نفست هستی ،،حاضری ذلت ...

اخه بعد که من ناراحت میشم میاد بغلم میکنه بوسم میکنه میگه نمیخام تو بری میگه شوخی کردم اصلا 

ولی میدونم راست میگه

وابستگی نداره 

لاشی لاشیه 

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒

بگو توام خیلی چیزایی که داری منو راضی نمیکنه و درحد من نیستی پس منم میرم خیانت میکنم😏

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊
اخه بعد که من ناراحت میشم میاد بغلم میکنه بوسم میکنه میگه نمیخام تو بری میگه شوخی کردم اصلا  و ...

فکر کنم خیلی واضح خودتو گول میزنی ،هیچ مردی به شوخی که هیچ تو خیالش هم به زنش اینطوری نمیگه اصلاااااا نمیتونم درک،کنم ،همسرت داره گولت میزنه شما هم داری خودتو به نشنیدن میزنی

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....

وابستشی؟

خب زندگی کن و بساز گلم

یارو ۴۰ سال از دندوناش استفاده میکنه تازه دندون نه خیانت میکنه نه اذیت بعد که خراب شد میره درش میارن میندازه اشغالی😏

ادم خرابم همینه حتی اگه ۴۰ سالم باهاش باشی باز ارزش نداره درد بکشی به خاطرش بکن و بنداز دور

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706