2137
2106

میگه پوست و اندام تو اونجوری نیست که منو راضی کنه....

گفت من کِرم دارم و تو هم اون زنی نیستی که بتونه اونقد منو سیر کنه که نتونم سمت اینکار برم....

اینارو با آرومی و ملایمت میگه،انتظارم داره ناراحت نشم....

من واقعا خسته شدم از زندگی،،، همش بهش شک دارم😔😔😭

۱۳ سالم ازم بزرگتره هااااا ،،

دوس دارم طلاق بگیرم ولی خیلی وابستشم....

دیگه این شک نیست که یقینه دیگه. 

دوستای گلم وقتی یکی همسر یا فرزند یا یه عزیزی رو از دست میده و شما می خواین دلداریش بدین نگین که : : وای من اگه جای تو بودم الان مرده بودم"😑😑😑 این دقیقا یعنی چی؟ یعنی خیلی جون سختی که تا حالا نمردی؟ یا مثلا من خیلی بیشتر از تو با احساس هستم ؟ و اینو به یاد داشته باشین که تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته و ممکنه خدای نکرده بلای عظیمی به سر یه آدم میاد ولی فعلا خدا نخواد که اون آدم بمیره. چکار کنه طرف خودکشی کنه که نگن بی خیاله؟ همین دیگه.  این روزا فوتی زیاد داریم یک مقدار تو حرف زدنمون دقت کنیم تا خدای نکرده حال  یه عزادارو بدتر نکنیم.  🙏🙏🙏🙏🙏      دوستای گلم من به دعای شما واقعا اعتقاد دارم . اگه خواستین لطف کنین در مورد حاجت مد نظرم در مورد یه شخص صلوات بفرستین . خیلی ممنون😢😢😢🙏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

کسی به مرد خیانت کار وابسته نمیشه که   برو خونه بابات زندگیتو بکن 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانم های مهربون وگل میشه برا نی نیم یک صلوات بفرستید  یک دنیا ممنون تونم   صلوات فرستادید  بمن هم بگید  براتون دعا میکنم   بعد از چند سال انتظار خدا بمن یک بچه پسر سالم داد البته پسر داشتم فوت کرد    

ببخشید ولی وابستگی ات بخوره به سرش

خودتو نجات بده

داره مستقیم بهت میگه خودم آشغالم درست بشو هم نیستم

بره با همون هرزه هایی ک پوست و اندامشون خوبه و ارضاش میکنن

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2050

طلاق بگیر فردا هزارتا مریضی عفونت میگیری خواهر 😐😓خودت مهمتری

عضو🟣گروه رز بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜ملکه اردیبهشت 💜💜چالش پاییزه تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🟪وزن فعلی۷۲🥴🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۹ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم روز تولدمه  یه دی ماهی 😂 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️

بگو مگه تو خواستگاری کور بودی

مگه مجبورت کردن با من ازدواج کنی

وای اعصابم خورد شد

آدم اینقدر بوالهوس

که همه چیزو تو رابطه جنسی میبینه

و ذره ای تعهد و شعور حالیش نمیشه

-_-

2087

ببخشید ولی چه مرد کثیفی اه اه خاک برسرشون 

بگو آخه احمق اونی که پوست و اندامش اونجوریه که تو خوشت بیاد بله رو پوست و اندامش کار میکنه چون منبع درآمدشه بی لیاقت

شما هم دیوونه یی وابسته ی این حیوون شدی

۵ سال دیگه میشه یه پیر خرفت که سگم نگاش نمیکنه اونوقت با این کاراش تورو هم پیر کرده پس زودتر خودتو نجات بده

واقعا زبونم قاصره ،،واضح میگه نمبخوامت ،بعد میگی وابسته ش هستم؟ اصلا متوجه عزت نفست هستی ،،حاضری ذلت بکشی به خاطر کییییی؟

مدت زیادیست در را نیمه باز گذاشته ام ، نه تو می آیی نه خیالت می رود ..........آنقدر حض می کنم بااانو صدایم می کنی 😍یا که خاتووون تمام قصه هایم می کنی😍 

توهم بایدمیگفتی منم ماردارم وای سرکوبش میکنم وتواونجورنیستی که منوراضی کنی ولی تنملت میکنم وونکقت توکرم هاتونمیتونی کنترول کنی

💪پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔐هدف دوم60🔐هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15ا
1718