2737
2734
عنوان

حرفاش عین چنگ بود تو دلم..

249 بازدید | 34 پست

بعضی خواهرا چرا اینجورین

چرا محبت ندارن‌ عاطفه ندارن

واااای خدایا

من کارمندم درامد خوبیم دارم

هر کی که حس کنم توی نزدیکام نیاز داره دستش و میگیرم و گرفتم 

اما یه ماهی میشه به حساب بچه های خواهرم پول واریز نکردم

کرونا گرفتم خونه بستریم

مجردم

خواهرم اومده بود مثلا دیدنم

به مامانم میگفت از بس که کار خیر نمیکنیم قربونی نمیکنیم اینجوری درگیر میشیم و کلی خرج دکتر میکنیم.....

خدایا مگه داریم همچین کسانی آخه

یعنی اون همه خوبی و ندیدی حالا که مریض شدم زود ربط میدی 

حالم و بهم زد

دیروز ازمایش دادم همه چی تموم شده دکتر گفت میتونی از شنبه بری سرکار

بهش پیامم دادم که اگه خواستی راحت بیا خونمون 

هیچ جواب نداد یعنی واسم مهم نیس

عجب خواهری 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا هر ماه وجه براشون میریزی ک ی ماه نریختنش انقققد ب چشم بیاد؟

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2738

تا جایی ک دیدم خواهرا جونشونم میدن این خواهر شما نوبره بعدشم همیشه خوبی کردی و کمک کردی بهشون شده وظیفت یکی هر روز فحش میداد یکی هر روز گل میداد اونی ک فحش میداد یروز فحش نداد شد خوبه اونیکه گل میداد ی روز گل نداد شد بده حالا شده حکایت شما خوبی ک از حد بگذرد ....

روباهی از شتری پرسید:«عمق این رودخانه چه اندازه است؟»شتر جواب داد: « تا زانو»ولی وقتی روباه توی رودخانه پرید، آب از سرش هم گذشت و همین طور که دست و پا می‌زد به شتر گفت:«تو که گفتی تا زانو! »شتر جواب داد: « بله، تا زانوی من، نه زانوی تو »هنگامی که از کسی مشورت می‌گیریم یا راهنمایی می‌خواهیم باید شرایط طرف مقابل و خودمان را هم در نظر بگیریم. لزوما" هر تجربه‌ای که دیگران دارند برای ما مناسب نیست.خودتان را با دیگران مقایسه نکنید
تا جایی ک دیدم خواهرا جونشونم میدن این خواهر شما نوبره بعدشم همیشه خوبی کردی و کمک کردی بهشون شده وظ ...

آدم واقعا نمیدونه چطوری برخورد کنه

خودش و بگیره و ارزش نزاره

یا دلسوز باشه

بعدشم بگو مگه کار خیر رو من باید بیام برا تو تو بوق و کرنا کنم؟؟؟؟

بعدشم تو ک لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره؟اگه اننننقد اعتقاد سفت و سخت ب کار خوب کردن داری ما آینه عبرتت بشیم ...دل نشکن ک تو بلا گیر و کرونا گرفته نشی...آخرشم ب طعنه بگو عیییین ما ....    

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2706