2737
2734

سلام من ۶ ساله ازدواج کردم دوسه روز پیشه بعد ۶ سال مستقل شدیم تاحالا خونه پدرشوهرم بودیم.اوایل باشوهرم ی مقدار اختلاف داشتیم ک بیشترش سره همین بود ک مستقل نبودیم وچون پیششون بودیم باهم ک دعوامون میشد همه میفهمیدن.پریروز ک اسباب کشی کردیم خواهرشوهربزرگم اومد کمکم کردخیلی وسواسیه ۱۵ساله ازدواج کرده بچه دارنمیشه بعدهمش غرمیزد ک وسایلت تمیز نیستو ازین حرفا اتفاقا من خیلیم روتمیزی ونظافت خونه حساسم هرچی میگف اخرش میگف بدت نیاد اینجور میگم منم اخرسر بالحن شوخی گفتم تو ک هرچی بخوای میگی چ فرقی داره ناراحت بشم یا ن.اون گذشت شبش بازم اومد ی مقدارسبزیو اینا اورده بودبرامون وقتی ک میخواستن برن شوهرم زنگ زده بو نصاب ماهواره ک بیادماهواره نصب کنه منم گفتم الان نیاریش من خسته ام.ساعت ۱۲شب بود بعد دوبارحرفمو تکرار کرم شوهرم توپید بهم این وسط خواهر شوهرم شروع کرد ک کم بهش گیر بده ولش کن منم گفتم مگه چیکارش کردم حین رفتن مدام باخودش غرمیزد.بعد ک رفتن بهم اس داد ک تو حاضرجوابی احترام سرت نمیشه.منم گفتم بی احترامی نکردم ولی اگرم ناخواسته بوده معذرت میخوام.گف ک کم رو اعصاب برادرم باش همش رو مخشی امروز همش ناراحت بوده داداشم منم گفتم ماخیلیم باهم خوبیم ناراحتی اون از جای دیگس ازفشارمالی ک روشه.میگه ک نه همش مقصرتویی اگه ناراحتی کاسه کوزتو جمع کن برو پیش مادرت منم گفتم من هنوز یکسال نشده برادرم فوت کرده تو چجور ب خودت اجازه میدی ک میگی برو خونه مادرت گفت چون دوس ندارم داداشم ناراحت باشه منم گفتم شکرخداخیلیم خوبیم هیچوقتم دست اززندگیم نمیکشم اخرشم گف من برا خودت گفتم دلم میسوزه تاحالا زندگی سختی داشتی قدر الانتو بدون

اخیش بالاخره تموم شد.بچه ها خیلی اعصابم خورده ترو خدا راهنمایبم کنید چجور باهاش رفتار کنم ک دفعه اخرش بشه ک تو زندگیم دخالت میکنه.بعدشم بخدا منو شوهرم خیلی وقته ی سرسوزن باهم مشکلی نداشتیم

عضوگروه قرمزوزن اولیه ۸۰.وزن هفته قبل ۸۰.وزن هدف چالش ۶۸.وزن نهایی۶۰

لعنت بهش فقطططط

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی گفت برو خونه مادرت بگو به ربطی نداره فهمیدی دفعه اخرت باش زرمیزنی دفعه دیکم پاتو خونه من نذاری ها ولا تیک پارت می کنم

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2738

همون اول که اس دادمیگفتی به تو چه آخه داداشت الان دیگ زن داره مثل دسته گل شما هم سرتواززندگی من بکش بیرون بکن تو زندگی خودت.یه باراینطوری جواب بدی میفهمه رودادی بهش

همون موقع که جرات کردگف برو خونه بابات زنگ‌میزدم میشستم پهنش میکردم‌تو که فک کردی کی هستی  گنده ترازدهنت حرف میزنی

به تمام معنا بیشعوره البته اگر واقعا همینجوری اتفاق افتاده و مکالمات همین بوده

اره بخدا من اصلا ادم بی ادبی نیستم.بعدش از لحاظ روانی مشکل داره.بعد ۶سال شوقو ذوقمو کور کرد لعنت بهش

عضوگروه قرمزوزن اولیه ۸۰.وزن هفته قبل ۸۰.وزن هدف چالش ۶۸.وزن نهایی۶۰

خواهرشوهرت گفته برو خونه مادرت؟ مگفتی به تو ربطی نداره برای من تعین تکلیف میکنی  مگفتی خوب بود شوهرت تورو بفرست خونه مادرت😐قطع رابطع کن  در ارامش باشی  . 

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2706