2137
2106

بیماریشون چیع؟

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂                                 خب خب بالاخره منم بعد از کلییی انتظار پزشکی قبول شدم😍 در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۴ نتایج سراسری اومد و من رسما دانشجوی پزشکی شدم😊 انشالله تاپیک قبولی تخصص بزنم🥴😂 دوس دارم متخصص چشم بشم😍😎⁦👩🏻‍🎓⁩ پروفایلم عکس یه پزشکِ بلاگره⁦👨🏻‍⚕️⁩ معروف ب (دکتر مایک)⁦👨🏻‍🔬⁩   رو‌مسخرگی‌پیشه‌کن‌و‌مطربی‌آموز♡صد‌سال‌اگر‌درس‌بخوانی‌همه‌هیچ‌است:)   فالو کنید پیج دوستم دانشجوی پرستاری:zhrjvn__2003@     

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

آخی، خدا انشاءالله به همه سلامتی بده.

فیلمای طنز ببینید سرگرم شید

آهنگ شاد گوش کنید

مدام وقتی که پیشتون نیست پیام های عاشقانه بفرستید براشون، اینکه بفهمن دوسشون دارید در هر شرایطی و ازشون حمایت میکنید حس خوبی میده

با تمام وجودم سعی می کنم تا از تو غافل نشوم....
2149
یکی دوتا نیست 

انشاالله شفا پیدا کنن

مریض داری خیلی سخته😭🥺

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂                                 خب خب بالاخره منم بعد از کلییی انتظار پزشکی قبول شدم😍 در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۴ نتایج سراسری اومد و من رسما دانشجوی پزشکی شدم😊 انشالله تاپیک قبولی تخصص بزنم🥴😂 دوس دارم متخصص چشم بشم😍😎⁦👩🏻‍🎓⁩ پروفایلم عکس یه پزشکِ بلاگره⁦👨🏻‍⚕️⁩ معروف ب (دکتر مایک)⁦👨🏻‍🔬⁩   رو‌مسخرگی‌پیشه‌کن‌و‌مطربی‌آموز♡صد‌سال‌اگر‌درس‌بخوانی‌همه‌هیچ‌است:)   فالو کنید پیج دوستم دانشجوی پرستاری:zhrjvn__2003@     
آخی، خدا انشاءالله به همه سلامتی بده. فیلمای طنز ببینید سرگرم شید آهنگ شاد گوش کنید مدام وقتی که ...

نه

اینا خوبه ولی بنظرم از اینکه کنارش باشم بیشتر ناراحت میشه 

اینکه درد کشیدنشو ببینم 

فک میکنه سربارم شده و دارم پاسوزش میشم 

مریض داری از مریض بودن خیلی سخت تره

انشالا خدا ب خودت روحیه و توان بده بعدشم ب ایشون

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️
2050
نه اینا خوبه ولی بنظرم از اینکه کنارش باشم بیشتر ناراحت میشه  اینکه درد کشیدنشو ببینم  ...

جسارته میپرسم عزیزم

بیماریشون چیه؟ قابل درمانه؟

جسارته میپرسم عزیزم بیماریشون چیه؟ قابل درمانه؟

خیلی تو زندگیش سختی کشیده،

این بیماریام مال چند سال اخیره بخاطر همونه 

غده هیپوفیزش مشکل پیدا کرده 

سیستم عصبیش خیلی ضعیف شده با کوچکترین تلنگری فشارش بالا پایین میشه حالش بد میشه 

توکل به خدا، تا اونجایی که بشه با این دکتر و اون دکتر سعی میکنیم درمان بشه

خیلی تو زندگیش سختی کشیده، این بیماریام مال چند سال اخیره بخاطر همونه  غده هیپوفیزش مشکل پیدا ...

همسر منم خیلی زود عصبانی میشه، تنها کاری که میکنم موقع عصبانیتش ساکت میشم

یکم بعدش خودش از دلم در میاره.

فقط کنترل کنید که فشار عصبی بهش دست نده، اگه لازم بود حتی یسری چیزارو که میدونید ناراحتشون میکنه رو نگید.

مثل مریض باهاش رفتار نکنید خیلی عادی

همسر منم خیلی زود عصبانی میشه، تنها کاری که میکنم موقع عصبانیتش ساکت میشم یکم بعدش خودش از دلم در م ...

ای کاش اینم عصبانی میشد 

یذره استرس داشته باشه سریع حالش بد میشه خون دماغ میشه تپش قلب داره 

سابقه سکتم داره 

روز به روز ضعیف تر میشه 

میترسم بزارم بیرون بره 

2143
ای کاش اینم عصبانی میشد  یذره استرس داشته باشه سریع حالش بد میشه خون دماغ میشه تپش قلب داره&nb ...

الهی

خدا بهت قوت بده عزیزم

حداقل روحیه خودتو ببر بالا

انشاءالله همسرتم شفا پیدا کنه زود به آرامش برسید...