2410
2553
عنوان

بگید تقصیر منه یا ن

71 بازدید | 14 پست

همسرم شهر دیگه کار میکنه ماهی 7 تومن حقوقشه اصلا اجاره خونه هم نمیدیما معلوم. نیس پولو کدوم قبرستونی میبره ک هیچوقت نمیمونه برامون الان.میگه میخوام بیام خونه 1 ماه بمونم حالا تو این 1 ماه ما 7 تومن. حقوق داریم 2 تومنش خرج و خوراک خودش 1 تومنو. نیم خرج ماشن 1 تومنم به مغازه بدهکاره 700 800 تومنم خرج خودمون. دوباره منم 6 ماهی میشه هیچ لباس خونگی نگرفتم 800 تومنم لباس من اون وقت هیچی نمیمونه میگه میخوام بیام خونه داداشمو بسازم مفتی چون 8 9 سال قبل داداشش این خونه ساختنی خیلی کم. کمک کرده خب شرایط الان و اون موقع اینجوری بود؟؟؟ اون موقع هردو. مجرد و ارزونی فکر کنید پولمون همون هفته اول تموم میشع دیگه به ماه اخر نمیرسه من. گفتم بیا 1 هفته بمون دوباره برگرد 15 روز بعداون 1 ماه هم. تولد پسرمه بازم اون موقع مجبوره بیاد گفتم لباس برا عروسی دختر خالم میخوام 4 ساله بخدا لباس مجلسی برام نخریده تو عروسیم گرفته بودم همشون تنگ شدن همینو نگفتم الکی دادو. هوار کرد گفت تو اخلاقتو درست نکردی و بیا طلاق بگیریم دیگه نگهت نمیدارم و چرتو پرت زیاد. گفت خودشو فوش داد منو فوش داد 

بعدش حالا تازه بعد 15 روز قهر شدید تازه اشتی کرده بودیم چون کم مونده بود کارمون به طلاق برسه من گفتم بیا اخلاقامونو درست کنیم من 1 سال به زندگیم فرصت میدم اگه درست نکردی من طلاق میگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خب 7 تومن که میگی تموم میشه! پس چطور انتظار پس انداز داشتی؟ 

خب این 7 تومن تموم میشه همون هفته اول این میخواد بیاد خونه 1ماه بمونه برا داداشش مفتی خونه بسازه من دردم اونه پول نداریم دیگه

2714
خب این 7 تومن تموم میشه همون هفته اول این میخواد بیاد خونه 1ماه بمونه برا داداشش مفتی خونه بسازه من ...

به نظرم نمیشه تو کار خانوادگی همسر دخالت کرد هرچی بیشتر جلوشو بگیری اون بیشتر سمت اونا کشیده میشه، بذار یکی دو روز بره کار کنه خودش میفهمه، داداشش هم دیگه یه پولی کف دستش میذاره خب

خب باید تلاش کنی تا بذاره، خیلی فروشگاه‌ها هستن ک نیاز به فروشنده خانوم دارن، موقع مصاحبه با شوهرت ب ...

اصلا نمیزاره پیش مامانم خیاطی کنم حالا فروشگاه غریبه کجا

2706