2737
2734
عنوان

مامانا راهنمایی کنید

94 بازدید | 22 پست

هر کاری میکنم بچم شیرخشک رو بخوره قبول نمیکنه قبل تلاش کردنم غذا یذره میخورد الان دیگه همونم نمیخوره 

هفت ماه و ده روزشه باید برم سرکار بذارم پیش پرستار

یعنی ممکنه من نباشم مجبور شه شیرخشک رو بخوره؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر نکنم . 🤔 دختر منم اصلا شیر خشک بلد نبود بخوره بچه این سن این مدلی نیست که مجبورش کنن عادتش عوض ...

بچم وقتی دوماهش بود بهش ده دوازده باری شیرخشک دادم بعد وقتی کامل بیدار میشد شیر منو نمیخورد من اونوقت شیرخشک رو قطع کردم 

حالا الان هر کار میکنم نمیخوره 

2728
بچم وقتی دوماهش بود بهش ده دوازده باری شیرخشک دادم بعد وقتی کامل بیدار میشد شیر منو نمیخورد من اونوق ...

معلومه خوب الان عاقل تره تفاوتشو میفهمه . به نظرم شما که میدونستی شاغلی در نهایت باید بری سر کار ، باید همون موقع روی شیر خشکه میموندی . نهایتش شبر خودتو توی میدوشیدی توی شیشه بهش میدادی

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
معلومه خوب الان عاقل تره تفاوتشو میفهمه . به نظرم شما که میدونستی شاغلی در نهایت باید بری سر کار ، ب ...

آخه نمیدونستم ممکنه کلا دیگه شیرخشک رو نخوره گفتم حالا که خونه ام شیر خودم رو بدم قبل اینکه برم سرکار شیرخشکی میکنمش

2738
آخه نمیدونستم ممکنه کلا دیگه شیرخشک رو نخوره گفتم حالا که خونه ام شیر خودم رو بدم قبل اینکه برم سرکا ...

نشنیدی میگن بچه یه پادشاه کوچیکه ؟ حرف حرف خودشه توی این سن 😁 یکم زیادی روش حساب باز کردی. ساعت کاریتون جوری نیست که توی اون بازه غذا بخوره تا برسید ؟ 

نشنیدی میگن بچه یه پادشاه کوچیکه ؟ حرف حرف خودشه توی این سن 😁 یکم زیادی روش حساب باز کردی. ساعت کار ...

الان که غذا هم لج کرده نمیخوره دهنشو میبنده روشو تاب میده نمیدونم 

الان که غذا هم لج کرده نمیخوره دهنشو میبنده روشو تاب میده نمیدونم 

ببین این چیزا که میگی برای سن الان بچه ات اصلا غیر عادی نیست ولی چون شما عجله داری و باید بری سر کار قضیه برات پیچیده شده اگر بچه قراره پیش مادربزرگ بمونه بگو ایشون امتحان کنه غذا دادنو شاید راهش انداخت بچه ها بعضی وقتا با مامانشون لجن

2706