2726
عنوان

طلاق نمیده😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1244 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وقتی شرایط اینجوریه خودت برای خودت زندگی درست کن،همیشه یه مشکلی هست از هر دو طرف هیچپقت فقط یک نفر د ...

وقتی دیگه نمیخوام چی درست کنم من نمی گم هرکی میشناسدش میگه خیلی لج باز کنار آمدن باهاش سخته بخدا حتی پدر و مادرش بارها به خودم گفتن

مشکل مالی ندارم میگه طلاقت نمیدم بدم دادگاه اگه طلاق نده من چی میتونم بکنم

یعنی چی؟پس بگو مهریمو میخام  توزور بندازش 

توکه مشکل مالی نداری خانواده ای که پشتت نیستن و میخای چیکار ؟به اونا احتیاجی نداری برای طلاقت

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
خیلی زندگیا الکی شده😕تا یه چی میشه زرتی طلاق

آره مسخره س.فکر کرده الان طلاق بگیره بره مادر پدرش حلوا حلواش میکنن.اینقدر بهت سرکوفت میزنن روزی هزار بار آرزوی مرگ بکنی.بشین زندگیتو بکن چه کاریه آخه

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
سر چی لج میکنه؟ چند ساله ازدواج کردی؟

ده سال سر همه چی از اول این طور بود همه گفتن صبر کن قلق اش دست ات میاد هیچ کس نذاشت ده سال پیش جدا شدم الان بعد ده سال هزار جور درد مرض گرفتم دیگه بدنم نمی کشه 

بعد ده سال به نظرت دیر نیست واسه این تصمیم؟؟همه شوهراشون اوکی هستن هیچ کدوم لج باز نیستن😐 زندگی تو ...

عزیزم پیر شدم هزار جور درد مرض گرفتم همه هرکی میشناسدش میگه فوق العاده لجبازه خدا بدادادت برسه حتی پدر مادرش هم قبول دارن ولی میگن بسوز بساز

اونایی که میگن پدرومادر فرشته هستن بیاین ببینین تا یه تاپیک میزنیم میگم پدرو مادرمونو دوست نداریم همه ادمو نفرین میکنن که پدرو مادر هرکاری کردن هیچی نباید بگی بفرما اینقدر بعضیا هیچی نگفتن پدرو مادرا پر رو شدن . مثل قدیم که مردا هزار تا بلا سر زنه میاورد به زنه میگفتن هیجی نگو شوهرت خداته باید زبدنتو ببندی وگرنه بدبخت میشی الانم رسیدم به پدرو مادر. هربلایی سرمون اوردن میگن جیزی نگی سرت بلا میاد بلا از این بالاتر که زن تو خونه شوهرش آرامش نداشته باشه. میگین خونواده پشت و پناهن کو؟ من که نمیبینم . دخترای زیادی جدا میشن یا مشکل دارن . توی مشکلات پدرو مادر هوای ادمو نداشته باشن پس کی باید به دادمون برسن. من فکر میکنم اونایی که طرفدار پدرو مادرا هستن ندیدن این جیزا رو وگرنه پدرو مادر هم یه انسانن و میتونن مثل خیلیا دلسنگ باشن 

چه خانواده بی فکری داری اه حالم بد شد.متاسفم😒 عزیزم توکلت به خدا باشه اون جای همه رو برات پر میکنه

اره فقط فکر اینم که مهر طلاق نخواه تو پیشانی تک دخترشان مادرشوهر و پدر شوهرم دوتا بچه هاشون طلاق گرفتن نمیخوام ما بگیریم که همه بگن اینا مشکل دارن

2706