2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من هیچ وقت نگانمیکنم مگه اینه حواسم نباشه دستم بره روش البته اگه کنجکاو باشم که ببینم میرم با گوشی ...

باحالت مخفی نگاه کن

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2714
من هیچ وقت نگانمیکنم مگه اینه حواسم نباشه دستم بره روش البته اگه کنجکاو باشم که ببینم میرم با گوشی ...

ای بلا 😂

منم گاهی وقتها که دلم میخواد ببینم وای میستم دقیقه اخر که تایمش میخواد بگذره میبینم😁

من اصن واتساپ زیاد نمیام

دختر فامیلمون عقد کرده بود هر روز وضعیت میذاشتن منم واتساپو پاک کرده بودم زنگ میزدن میگفتن تو چرا واتساپ نداری نصب کن استوری مارو ببین😐😐

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
2706