2137
2106

هرازگاهی

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺

بهبود روابط زناشویی با بهترین و علمی ترین روش؛ درمان درست در کنار زیبایی! 

برای لذت و حس اعتماد بنفس بیشتر با بهترین متخصص و جراح زیبایی زنان ، کلیک کن و مشاوره بگیر

خواستید میتونید مشاوره رایگان مو و پوست بگیرید در واتساپ 09219862646 

اینم پیج انیستاگرام zhovanstore 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
2149
واا چه ندید پدید😐

بخدا چند بار زنگ زدن گفتن منم برام مهم نبود😂😂اخر مجبور شدم نصب کردم دیگه 

از شروع دوباره نترس ، این دفعه از صفر شروع نمیکنی ، از تجربه هات شروع میکنی✌  زندگی نه یکبار ، بلکه هر روز صبح آغاز میشود🌱�مقصد انتهای مسیر نیست ، بلکه قدم هایی هست که برمیداریم !بزرگترین زندان ، افکار محدود انسان است ، هرچه افکار محدود تر باشد میله های زندان قطور تر خواهد شد👌 همیشه داستان حضرت یوسف واسم ی تلنگر بود اونجا ک حضرت یوسف به نگهبان میگه ک سفارشش کنن از زندان آزادشه ولی به خاطر همین کارش چندین سال تو زندان می مونه ، خودمون چقد پیش میاد تو زندگی به این  و اون رو میزنیم و از غیر کمک میخوایم ! چرا همه چی رو نمیسپاریم به خودش  از بندش چ کاری ساختس وقتی گفته فقط به من توکل کن! وقتی همه چی رو تنها از خدا میخوای دیگه از کسی هیچ توقعی نداری و ارامش داری (و خدایی ک بشدت کافیست)💞نهایت خوشبختی داشتن خدایی ک از رگ گردن به من نزدیک تر است💞💕صبح  میشه این شب ، باز میشه این در !💕♥تنها چیز ک غیر ممکنه فقط خود غیر ممکنه♥💛 در لحظه زندگی کن 💙💛بین گذشته و آیندت یک دیوار بلند بکش نه افسوس گذشته رو بخور نه نگران آینده باش. ت فقط متعلق حال به هستی💙❤خدایا در لحظه ب لحظه زندگیم کمکم کن❤
واقعا؟  اگه اینجوری باشه که همه رسید خواندن رو خاموش میکنن😂

اره 

نه بابا بدبختی های مردم انقدر زیاده که مگه اینجور‌چیزا به فکرشون میرسه

میشه برای قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان یه صلوات مهمونم کنی🙏🤠...تازه وارد نیستم...به علت بحث سیاسی تعلیق شدم...هشتمین کابریمه😑😐😁
2050