2137
2106
عنوان

همچین محصولی کاربردی هست ؟

148 بازدید | 17 پست

من میخوام یه بیزینس شخصی راه بندازم ، میشه نظرتون رو درباره این محصول بدین که اگه مثبتبود برم دنبال راه اندازی خط تولیدش

مثل یه گوش پاک کن گنده هست ولی برای اون پایین ها که برای تمیز کردن ترشحات بعد از رابطه استفاده میشه 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

نه والا ملت بیکار نیستن که خو میشورن دیگه⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2149

نه 

عضو گروه رز زرد وزن هدف 58.                                 دوشنبه این هفته 63.85                                     وزن دوشنبه هفته آینده......؟؟                              چیز دیگه نمونده اینه 💪🏻💪🏻😍😁

نه کاربردی نیست

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در جان و تن ،من اکنون دو قلب دارد ضربان.تاپیک حرفای یه پرستار درمورد واکسن کوبرکت🌼.باعلی در بدر بودن شرط نیست ای برادر/نهروان در پیش روست.امام حسین (ع) میفرمایند هَیهات مِنا الذَلة ،ما همیشه این معنیش که ذلت از ما به دور است در نظرمون بوده اما معنای عمیق تر و تفسیر این حدیث اینجوریه که میگه :هرکی مسلمونه،هرکی امام حسینو دوست داره ،کاری نمیکنه که برای اسلام و دینش ذلّت بیاره ،این حدیث یعنی ذلت از اسلام به دور است .الهی دلتون بی غم باشه🌼🌺

والا

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون میشم لایک نکنید.اگه کاری دارید ریپلای کنید.با تشکر
2050
🤢🤢خجالت آوره

تصور کن بری دارو خونه بگی گوش پاکن سایز بزرگ میخوام😑

👈"نکات پزشکی که باید هر مامانی بدونه متن آبی رو لمس کن و بیا تو تاپیکم."👉درمان:تب،آنفولانزاوسرماخوردگی،یبوست،اسهال، قاعدگی نامنظم ودردناک،زردی نوزاد،جوش‌ ولک پوستی،کک و مک،کبدچرب،نفخ،مشکلات معده روشهاافزایش وزن ورشدکودکآموزش:ازپوشک گرفتن،ازشیرگرفتن،افزایش شیر،جداکردن اتاق کودک، پاکسازی بدن(میدونیدبعدزایمان باید چه کرد؟ صفحه 38بخون)(روش بارداری اسلامی، علل سقط وناباروری صفحه ی 78،79)مصلحهاوطبع مواد غذاییلطفاً اول یاتاپیکم روبادقت بخونیدیاتوروبیکا توکانالم موضوع موردنظرتون روسرچ کنید،هرکسی اومدتوتاپیکم مزاج شناسی روبخونه💯صفحات پرکاربرد=مزاج شناسی صفحه39_ جوش وپوست=17،32،51،55،57_پوشک گرفتن٣3،47_عفونت زنانه34_تغذیه کودک47،61، 46_بارداری47،57،46،40،30،58،61،54_درمان قاعدگی دردناک وشدید37،35،58،30_عفونت ادراری34،36_مزاج غذاها36،32_آموزش از شیر گرفتن36_تب46،1،61_رفع تیرگی زانووزیربغل57،60_ختنه61_اعصاب وتیکها60_قرص اورژانسی62_جویدن ناخن60_ترک پا58_گل مژه55،57_رفلاکس کودک47_محاسبه بارداری53_سیاهی وگودی زیر چشم53،57، 48_زردی28_ترک لب43_آبله مرغان29_لکه پوست32_ یبوست40،33،29،47_اسهال29،47_کولیک43،47_درمان خانگی29،35،43_سنگ صفرا54_مزه دهان61_خلط حلق56_پاکسازی بدن32_آفت47،48_نازایی57_رژیم دخترزایی وپسر زایی10،16_اگزما75_دیابت،قندبارداری 74و75_آلرژی وآسم90_تب دندون90🚫درخواست دوستی🚫توروبیکابااسم"نکات پزشکی که هرمامانی باید بدونه" کانال زدم، که قابلیت جستجو داره و میتونید مطالب مورد نظرتون رواونجا راحت تربخونید😉❤️آیدی کانال روبیکام 👇https://rubika.ir/manmamnam

خب بعضی وقتا نمیشه همون لحظه بری بشوری 

مثلا الان همه توی کیف همه خانم ها دستمال مرطوب پیدا میشه درحالی که یه زمانی بقول شما میرفتن میشستن

اینجور چیزا برای راحت تر کردن زندگی ساخته میشن

2087
تصور کن بری دارو خونه بگی گوش پاکن سایز بزرگ میخوام😑

😂😂😂😂😂

تو خیابونا بودم. با بی پولا بودم. با خوبا بودم. با اونا که خودشونو با کارد میخارونن تو جوبا بودم،با اونا بودم اما،، من ع اونا نبودم (من ع اونا نبودم)   

صرف نظر از کاربردی بودن یا نبودنش...

وقتی محصول جدید تولید یا وارد میشه، نیاز به تبلیغات داره... متاسفانه جامعه ما جو مناسبی برای تبلیغات محصولات بهداشت جنسی نداره

Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

نظر همه منفی هست پس چرا توی آمریکا اینقدر ازش استقبال شده !

آدم نظرات مصرف کننده هاش رو که میخونه ، همه دارن به به و چه چه میکنن 

این یکی نوشته زندگیش تغییر کرده 😏🙄

This product has changed my life! They are so easy to use, I recommend them to anyone who is even curious because you will not regret your purchas