1874
2106
چطوری اینقدر کم کردی 

با پیاده روی شبونه...ما برا هواخوری میرفتیم البته

فقط ناهار درس حسابی میخوردم

مابقی کالری کم شایدم نمیخوردم کلا

مثلا الان صبونم ی چاییه با شکلات تمام

درحالیکه قبلا نصف بربری میخوردم باورت میشه

یا مثلا شام میبینی میلم نمیکشه ی ملاقه سوپ میخورم همیییین

یا شیرو خرما میخورم میخابم

عقدم ازمایش خون رفتم زنه گف بدجور اصافه وزت داری بجه بخای بیاری خطریه

منم ک عاشق بچه گفتم کم میکنم 

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
قدتون چنده  مه اینکه سردی دارین یا گرمی اینا مشخص بشه با.مد نظر داشت مزاجت رحت کم میشی

۱۶۶ قدم. مزاجم نمیدونم اما بدنم خیلی سرده‌. دست بزنی بهم انگار از تو فریزر در آوردنم. کلا حس میکنم متابولیسمم پایینه. این سری با متخصص رژیم گرفتم تا ببینم چی میشه

مهربان باشیم   
ببیخشد بخاطر بارداری منظورم چاق شدم بعد دیگه لاغر نشدم تا الان که پسرمو ازشیر گرفتم میخوام کم کنم

بارداری و زایمان  خانم ها همه جوره اذیت میشن😤

تحمل  نداره نباشی دلی که تو تنها خداشی

چند وقته بخاطر کرونا دندانپزشکی نرفتی؟ با خیال راحت به کلینیک دندانپزشکی کاخ مراجعه کن 

چون اونجا هر 1 دقیقه هوای کل محیط تصفیه میشه. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2149

من الان ازشنبه کلاسای آنلاین دارم برای ورزش تا 6ماه به همراه رژیم. بهتون قول میدم تا عید الان 72هستم برسونم به کمتر از60کیلو تاپیک تغییر سایز ووزن به همراه عکس میفرستم 😊😊

۱۶۶ قدم. مزاجم نمیدونم اما بدنم خیلی سرده‌. دست بزنی بهم انگار از تو فریزر در آوردنم. کلا حس میکنم م ...

ی مدت سردی غذا تو کم کن

گرمی بجاش بیاد

شب قبل خواب و صبح زود ی ق مربا خوری دوسین بخور

2050
2143
من با سابلیمینال تا الان یه کیلو کم کردم ۴ بار گوش دادم تا عید فک کنم به وزن دلخواهم برسم

کاش وویس شو میشد اینجا

بذاری

من 

برا دندون دارم تاثیر نداشته

من قرص امتخان کردم اگر رژیم داشته باشی و ورزش ، سرعت لاغری واقعا دوبرابر می‌شه  اما اگه رژیم ...

روز تولدم به وزن میرسی💃

عضوگروه گل رز ‌زرد💛💛💛سرگروه عزیزم ملکه اردیبهشت💛💛❤️🌻🌻✨🌠 تاپیک مانکن‌های ۱۴۰۰شروع ۴٫۲۸\°°    ♡وزن قبل ۷۸.۲۰۰ وزن فعلی۷۴💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی ۷۲🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم روز تولدمه  یه دی ماهی ۶۰ ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2051