2737
2734
عنوان

جراحی ستون فقرات

465 بازدید | 11 پست

سلام کسی تا حالا خودش یا اطرافیانش عمل ستون فقرات و کمر داشته احیانن ؟مادر شوهرم دکتر گفته باید عمل بشه حالا میخواستم ببینم کسی تجربه ای داره در اختیارم بگذاره

ببین پدر من چند ساله درگیر کمرشه اما عمل نمیکنه،هر کی عمل کرده بعد یه مدت دوباره کمرش درد گرفته و بار دوم حتی سوم کشیده شده.

بهر حال باید خیلی مراقبت کنن و پیش یه جراح عالی برن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دكتر بهروز مولوي كمر پدرم رو عمل كرد بار اول پيچ كج شد و به عصب رسيد بار دوم هم از روش ديكه استفاده كرد كه مهره هاي بالاتري هم ديسك پيدا كرد الان براي سومين بار پيش دكتر ديگه برديم الان علاوه براينكه پاهاش كار نميكنند و مهره هاي ديكه هم به يه مهره ي قبلي اضافه شده و بايد عمل بشند انحراف و تورم هم به مشكلات قبلي اضافه شده دكتر بهروز مولوي قبل عمل پوكي استخوان نگرفته بود هته اوا ام آر آي از كمر و جك كردن انجام نداد هفته ي سوم پيش دكتر رفتيم كار بد تر شده بود خواهشند در انتخاب دكتر دقت كنيد.

2731
دكتر بهروز مولوي كمر پدرم رو عمل كرد بار اول پيچ كج شد و به عصب رسيد بار دوم هم از روش ديكه استفاده ...

عزیزم تاپیکتون خوندم خیلی متاسف شدم 

ان شاالله خدا سلامتی بده 

میخواسم بگم اگه امکان نداره واستون باباتون ی سر ببرید پیش دکتر اسکویی واسه معاینه 

دكتر بهروز مولوي كمر پدرم رو عمل كرد بار اول پيچ كج شد و به عصب رسيد بار دوم هم از روش ديكه استفاده ...

دکتر اسکویی هم کرج مطب دارن هم تهران من الان چند ساله که تحت درمانشون هسم توی کرج 

یعنی هرچقد از با تجربه بودن این دکتر براتون بگم کم گفتم نیس دیگه اینجور دکتری توی تهران و کرج 

برید ان شاالله که شما هم جواب بگیری دعام کنی 

2738

من پدر و مادرم پیش دکتر قوام الدین تولایی جراحی کردن که خداروشکر بعد از چند سال مشکلی نداشتند. من آدرس سایت دکتر میذارم اطلاعات تماسشون اونجا هست. نگران نباش انشالا که مادر شئهرت زودتر خوب بشه
https://dr-tavallaee.com/