2733
2734
عنوان

شغل

93 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من تازه عضو نی نی سایت شدم ی سوال داشتم خدمتتون داداشم تو روستاست و میخواد ایجاد شغل کنه اونجا جمعیت اون روستا با روستاهای خیلی نزدیکش تقریبا 3 هزار نفر میباشد به نظر شما میوه فروشی بزنه یا کباب فست‌فودی رو باهم؟ ممنونم ازتون 

تعداد رای : 6
نظرسنجی
میوه فروشی
1
16%
فست فود کبابی
4
66%
میوه فروشی
0
0%
فست فود کبابی
1
16%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر توریستی باشه کبابی خوبیه که زمستون ممکنه سرد باشه زیاد رفت اومد باشه بسته باشه. اگر باغ دار باشن ...

باغ دارن ولی تک. محصول فقط سیب منظورمم از روستا این نیست ک خلوت باشه روستای با امکاناتی هستن 

اینا جواب نمیدن

توی این محیط ها باید کاری باشه که نیاز اون محیط باشه

مثل سوپرمارکتی بقالی تعمیرات لوازم خانگی جوشکاری لوله کشی بنایی تعمیرات موتورسیکلت و ازین دست کارا هرس درخت یا مثلا یه کولتیواتور بگیره توی مزارع کار کنه یا دامداری کنه 

[QUOTE=208707266]معمولا تو روستا هیچ. کدوم ازینا کاربردی نداره متاسفانه , مگر اینکه روستای توریستی باشه که اونوقت کبا ...[/QUOT

یه کبابی چنتا روستا اونطرف تر هست مشتری زیاد داره 

اینا جواب نمیدن توی این محیط ها باید کاری باشه که نیاز اون محیط باشه مثل سوپرمارکتی بقالی تعمیرات ...

کارای فنی ک گفتید نیاز ب دوره تخصصی داره ک اینجا مقدور نیست 

2738