2726

تقریبا۴۰دقیقه هست که میخاد خودشو معرفی بکنه 

به نام خدا 

سلام 

(...) هستم 

تاحالا۲۰ تا کلیپ گرفته ،یکی از یکی بدتررر

حالا بهش بگم اسم صدتاخوراکی بگو مث بلبل ردیف میکنه الانم کلاسش شروع میشه بچه کوچیک هم دارم بخداخیلی سخته😑😞 

کاش میرفتن مدرسه

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄

الان؟

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه های شما هم همینطورین؟

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄
2728
الان؟

آره

ایکاش مدرسه ها باز میشد🤧

قراره واکسن بزنن واسه دانش آموزا

خدا میدونه  اما حضوریه به احتمال زیاد🤔😞

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

کاش این مدارس یه فکری به حالش میکردن که انقدر این بچه ها تو خونه استرس نداشته باشن

منم دخترم شيش سالشه ديروز تمرين ميكرديم ميگفت اخه من كه اينجوري نميفهمم😭

دلم براي دستاي كوچولوش سوخت كه درد گرفته بود

مدرسه هابازشن؟؟؟ مگرازجون بچه هاتون وخودتون سیرشدین؟؟؟ این چه ارزویی هست خب یادش بده عزیزم حوصله به ...

من اصلا با باز شدن مدرسه ها موافق نيسم ولي با انلاين درس خوندنم مخالفم خيلي روحيه بچه نابود ميشه

ميتونسن دو سه سال كلا مدارس تعطيل كنن تا يه فكري بكنن براش

من که چشمم آب نمی‌خوره⁦🤦🏻‍♀️⁩ حتی دانشگاه هاهم بستن🥺

منم‌ همینطور.

خودم دانش آموزم  اعتماد ندارم به واکسن😞

2706