2157
2106

اول از همه معذرت میخوام بابت لفظ هایی ک به کار میبرم از همه شما شرمندم ♥️🥺

حدود یکی دو هفته هست بعضی غذا هارو میخورم مزه خیلی بدی میدن. از وسطاش ول میکنم نمیتونم بخورم دیگه. ی هفته هم هست حدودا، هم سردرد دارم یکم هم اینکه گلاب به روتون دلپیچه گرفتم همش سرویس بهداشتی هستم و شکمم کار میکنه. امروز صبح که دوباره رفتم دسشویی، اون مزه ای ک من تو غذاها حس میکنم بده و نمیتونم بخورم رو، مدفوعم اون بو رو میداد. حالم بده کلا از خونه زدم بیرون. بینیم فقط همون بو رو حس میکنه. نمیدونم چکار کنم دارم کلافه میشم😭 کمک کنین لطفا♥️

غصه اگر هست، بگو تا باشد... من هنوز میخندم!😇
نه بابا مجردم🤣♥️

اخه اینجا همه عشق نی نین😁ببخشید .خب شاید مسموم شدی ؟

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند، سطر اول همیشه این است : « خدا همیشه با ماست »پس بخوانش با لبخند...

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
بخاطر کرونا خیلیا بعد بهبودی اینطوری بودن.یمدت طول میکشه.چیزای تند بو کن مثل گلاب یا ادکلن خوب میشی ...

اوایل تیر کرونا گرفتم تا اخرای تیر خوب شدم تقریبا

با خودم گفتم لابد باز کرونا گرفتم ولی خفیف تر

قربونت😂♥️ از کجا تشخیص بدم مسموم شدم🥺 از ی هفته قبل دلپیچه م دهنم بد بود

پس احتمال کرونا چون بعضیا رو شکمی درگیر میکنه 🤦🏻‍♀️دکتر نرفتی ؟

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند، سطر اول همیشه این است : « خدا همیشه با ماست »پس بخوانش با لبخند...
2050
اوایل تیر کرونا گرفتم تا اخرای تیر خوب شدم تقریبا با خودم گفتم لابد باز کرونا گرفتم ولی خفیف تر

شاید اثرات کروناس

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂                                 خب خب بالاخره منم بعد از کلییی انتظار پزشکی قبول شدم😍 در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۴ نتایج سراسری اومد و من رسما دانشجوی پزشکی شدم😊 انشالله تاپیک قبولی تخصص بزنم🥴😂 دوس دارم متخصص چشم بشم😍😎⁦👩🏻‍🎓⁩ پروفایلم عکس یه پزشکِ بلاگره⁦👨🏻‍⚕️⁩ معروف ب (دکتر مایک)⁦👨🏻‍🔬⁩   رو‌مسخرگی‌پیشه‌کن‌و‌مطربی‌آموز♡صد‌سال‌اگر‌درس‌بخوانی‌همه‌هیچ‌است:)   فالو کنید پیج دوستم دانشجوی پرستاری:zhrjvn__2003@     
نمیدونم والا🥺 تا حالا این حسو نداشتم تجربه نکردم ولی واقعا داره کلافم میکنه

پس یه سر برو پیش دکتر

میشه برای قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان یه صلوات مهمونم کنی🙏🤠...تازه وارد نیستم...به علت بحث سیاسی تعلیق شدم...هشتمین کابریمه😑😐😁
پس احتمال کرونا چون بعضیا رو شکمی درگیر میکنه 🤦🏻‍♀️دکتر نرفتی ؟

تازه کرونا گرفته بودم 🤣

اول تیر

با خودم گفتم لابد باز کرونا گرفتم منتهی خفیف

2143
تازه کرونا گرفته بودم 🤣 اول تیر با خودم گفتم لابد باز کرونا گرفتم منتهی خفیف

همونه پس عفونت تو معدته 

2051