2726
عنوان

بچها واقعا میشه ب این اقا اعتماد کرد ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 91 پست
یه درصد راست بگه یعنی عکس شمارو ندیده و نشناخته داره مخ زنی میکنه واقعا تو مخ خودت میشه همچین چیزی ب ...

عکسمو دیده بنظرت 

اخه خودش میگف ندیدم 

ینی نگف ندیدم گف الانک چیزی نیس 

دوبازه ازش میپرسم 

میشه لطفا برای آرامش دلم و موفقیتم یه دونه صلوات بفرستی ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین عکستوگذاشتی پروفایلت؟پس قطعا دیدت وخوشش اومده

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
همین عکستوگذاشتی پروفایلت؟پس قطعا دیدت وخوشش اومده

اره همین پروفایلم بوده 

خب اگ‌دیده چ دلیلی داره بگه ندیدم 

2728
اره منم اصلا باور نکردم  فقط گفتم شاید ۱ درصد راست میگه

نه عزیزم باور نکن دختر بچه نیستی که با این حرفا خام بشی اینا به همه پیشنهاد میدن یا طرفو خام میکنن یا نه بقول خودشون سنگ مفت و گنجشک مفت

مطمن باش کسی که تو دنیای واقعی موفقه توی مجازی ندیده و نشناخته با چند خط چت پیشنهاد ازدواج نمیده

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
اره همین پروفایلم بوده  خب اگ‌دیده چ دلیلی داره بگه ندیدم

شاید خواسته بهت بگه ظاهرمهم نیست یا توجه من به عکس زنها نیست ازاینجورچیزا

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
عکسمو دیده بنظرت  اخه خودش میگف ندیدم  ینی نگف ندیدم گف الانک چیزی نیس  دوبازه ازش ...

دیده منتها اگه گفت ندیدم چون شناخت کافی نداره ازت گاهی یه آقا به یه خانوم بگه اره از قیافت خوشم اومده اومدم سمتت خانومه جبهه میگیره یعنی تو منو برا قیافم میخوای ای آقا ریسک نکرده با شناختی که از خانومها داره 

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
خشگلی اسی قدر خودتو بدون 

مرسی عزیز 

ب نظر خودم بهش بگم بیاد ی مکان عمومی ببینمش 

شاید حضوری صحبت کنم بفهمم قصدش چیه 

نه عزیزم باور نکن دختر بچه نیستی که با این حرفا خام بشی اینا به همه پیشنهاد میدن یا طرفو خام میکنن ی ...

۱

😔😔😔😔😔

عکساتون بگذار و مکان عمومی قرار بگذار الکی قضاوت نکن

اره میخام بهش بگم حضوری صحبت کنیم بهتره 

وقتی رفتم چی بگم بهش 

از کجا بفهمم صداقت داره یا ن !؟؟ 

2706