2703
2553
عنوان

بچها واقعا میشه ب این اقا اعتماد کرد ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 91 پست
ببین ای آقا خیلی حرفه ایه تو مخ زدن فقط کافیه یه بار کل پیاما رو بخونی میفهمی چی میگم آدم که تو یه چ ...

من نمیفهمم چرا میگید حرفه ایه ؟هرکسی بخاد با یه دختر وارد رابطه بشه همین حرفا رو میزنه که مثلا اعتماد طرفو جلب کنه دیگه. خیلی ساده و پیش پا افتاده داره عمل میکنه 

اصلا احساسی جلو نروگلم منتطقی پیش برو شاید قسمتت این اقاباشه

حرفای ضد و نقیض زیاده نمیدونم چیکار کنم 

میشه لطفا برای آرامش دلم و موفقیتم یه دونه صلوات بفرستی ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من یارو کار بلده و این کاره هست 

واقعا داره بهت فشار میاره که خواسته اش رو قبول کنی این حرفو که من ندیده قصدم خواستگاریه شاید به یه دختر دبیرستانی بگه باور کنه ولی برای یه آدم بزرگسال این حرف مسخره و بچگانه هست

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2720
من نمیفهمم چرا میگید حرفه ایه ؟هرکسی بخاد با یه دختر وارد رابطه بشه همین حرفا رو میزنه که مثلا اعتما ...

اگه نبود نمیگفتم نظر شما هم محترم

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
بنظر من یارو کار بلده و این کاره هست  واقعا داره بهت فشار میاره که خواسته اش رو قبول کنی این ح ...

اره منم اصلا باور نکردم 

فقط گفتم شاید ۱ درصد راست میگه 

میشه لطفا برای آرامش دلم و موفقیتم یه دونه صلوات بفرستی ❤
اره منم اصلا باور نکردم  فقط گفتم شاید ۱ درصد راست میگه

بنظرمن بزارباخانوادش بیان شایداصلا ازقیافه ش خوشت نیومد شاید برعکس فردخوبی بود 

به هیچ وجه درخواست دوستی قبول نمیکنم                                 الهم صلی علی محمد وآل محمدخدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2714
اره منم اصلا باور نکردم  فقط گفتم شاید ۱ درصد راست میگه

یه درصد راست بگه یعنی عکس شمارو ندیده و نشناخته داره مخ زنی میکنه واقعا تو مخ خودت میشه همچین چیزی با دوبار چت اونم کاری آدم وابسته بشه نه نمیشه 

عکس شما رو دیده خوشش اومده حالا داره کل تلاششو میکنه

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
بچها هستید میخوام‌ عکسمو بزارم 

اره اره

به هیچ وجه درخواست دوستی قبول نمیکنم                                 الهم صلی علی محمد وآل محمدخدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2706