2737
2734

لامبدا که خیلی وقته شنیدم اسمش رو ولی تو رو خدا ترس به خودتون ندید واکسن بزنیم همگی بلکه از شر این ماسکا راحت بشیم ما که تو شهر گرم سیریم خیلی سخته برامون ماسک زدن🥺🥺🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخش اسی یه سوال غیر مرتبط داشتم مدرسه بچم برای کلاس حضوری نظر سنجی گذاشته و اکثرا والدیندموافق هستن ...

منم دومي دارم به نظرم موافق باش اينجوري بيسواد و افسرده بار ميان

بچه بايد بره مدرسه

ببخش اسی یه سوال غیر مرتبط داشتم مدرسه بچم برای کلاس حضوری نظر سنجی گذاشته و اکثرا والدیندموافق هستن ...

تا موقعی که دانش اموزا رو واکسینه نکنن حضوری نمیزارن فک کنم تا دوماه دیگه واکسن میزنن دانش اموزا رو سینو فارمم فک کنم میزنن 

2728
اینا خطرش کمتره بگیره خفیف میگیری اما این جدیده لامبدا ن😭 تاثیری نداره واکسن روش

من شنیدم یبار تو اخبای خانم دکتر سیدی میگفت که این لامباداهه زود کنترل شده و پخش نشد6

منم دومي دارم به نظرم موافق باش اينجوري بيسواد و افسرده بار ميان بچه بايد بره مدرسه

می ترسم رعایت نکنه یه بلایی سرش بیاد😔

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍

کرونای لامبدا خیلی وقته اومده یکی دیگه هم بعدش بود مونو یا یه همچین چیزی  ولی سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد هر جهشی که از بعد دلتا اومده دیگه تبدیل به پاندمی نشد . تا اینجا دلتا از همه اش بدتر بوده چون مصادف با واکسیناسیون جهانی شد توان ویروس کم شده 

.

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738
تا موقعی که دانش اموزا رو واکسینه نکنن حضوری نمیزارن فک کنم تا دوماه دیگه واکسن میزنن دانش اموزا رو ...

مدرسه نظر سنجی گذاشته و اکثرا با حضوری موافقت کردن البته باید رضایت نامه پر کنیم

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍

دختر من چهارمه اونا هم نظر سنجی گذاشتن ۵۰ ۵۰ شد . من جز موافقا هستم واقعا درس خوندن انلاین خیلی سخته . اگر رعایت کنن و مثلا کادر مدرسه واکسن زده باشن احتمال ابتلا خیلی کمتر میشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706