2733
2734
عنوان

دختر رفیق فابا بیاین

102 بازدید | 18 پست

اگه بخواید بدون منت کشی آشتی کنید چی میگید در صورتی ک اون مقصر باشه 

نگید خودش باید بیاد و اینا راه حل بگین مرسی

با عشق به bts زندم ؛ با عشق به bts زنده میمونم ؛ با عشق به bts زنده خواهم ماند ، با افتخار army هستم ! با احترام به همه هیترا ولی میپیچونمشون لای پیپرا💜💜💜

میگم چقدر تو حساسی من ک منظوری نداشتم حالا اگه خواستین با احساسم باشین از در نگرانی وارد شین ک مثلا حال اون بده ن شما😂بگین حالت خوبه؟بهتری؟خیلی ناراحت شدی؟خوب خوابیدی یا نتونستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگم چقدر تو حساسی من ک منظوری نداشتم حالا اگه خواستین با احساسم باشین از در نگرانی وارد شین ک مثلا ...

اخه کلا قهر کردیم ۲ هفتس حرف نمی‌زنیم 

با عشق به bts زندم ؛ با عشق به bts زنده میمونم ؛ با عشق به bts زنده خواهم ماند ، با افتخار army هستم ! با احترام به همه هیترا ولی میپیچونمشون لای پیپرا💜💜💜
2738
اگه مغرور باشه باید منت کشی کنی بطور غیر محسوووس    

آخه من خودم خدای مغرور هام چطور باید منت کشی کنم 😂

همون خودش بیاد دیگه والا دو هفته رفته خیچی نگفته

اصل میدی بهم 

پس بمون قهر پسرا دیگه مث قدیم نمیان منت کشی دست زیاد شده:)))

دختره منم دخترم‌🙂🤣

2706